Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kinas użył jakichś podwójnych zdrobnień, bo zdanie wygląda inaczej jakby było "jak wracam do domku, to mówię żonce, że w pracy wszystko było w porządeczku"

 

Ale nigdy nie słyszałem, żeby ktoś się czepiał do "domku" czy "żonki", ale jest jakieś przeświadczenie, żeby nie mówić "pieniążki". O to chodzi? https://natemat.pl/119711,jacek-zakowski-polacy-mowia-o-pieniazkach-i-dlatego-zarabiaja-pieniazki-zamiast-prawdziwych-pieniedzy

Odnośnik do komentarza

Raczej był potrzebny, miałem non stop zatoki, katar i kaszel, ale oznacza bakterie wirusy itp. Lekarze np hematolodzy nie widzieli przeciwwskazan, wyniki miałem dobre itp.

 

Raczej nie ich błąd, jakiś skok ciśnienia, pęknięte naczynie i poszło.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hidalgoo napisał:

@Reaper ostatnio pytałeś o reprezentację homoseksualistów na forum, no i się sprawa częściowo wyjaśniła

Prawicowe poczucie humoru w pelnej krasie, gratuluje bezbecji.

 

Ale serio akurat nie rozumiem zupelnie, po co pic wodke, tzn. jedynym powodem jest szybkie, bezsensowne najebanie sie alkoholem ktory chujowo smakuje i pije sie go tylko dlatego, ze w Polsce jest bardzo tani, i/lub dlatego, ze ma sie mozg zaczadzony PRLem.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...