Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, me_who napisał:
2 godziny temu, Kamtek napisał:

Gotów jestem uwierzyć, że zdoła wytrzymać. Znam kolegę od ponad 15 lat i dostrzegam w jego zachowaniu zmianę o 540 stopni ;) 

Dziękuję za prawdę w tym zalewie kalumnii szerzonych przez siły wiadomej proweniencji.

ja chyba nawet mam pomysł jak docenić taką lojalność... <3 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Genialna godzina meczu Realu dzisiaj, u mnie to będzie północ. Akurat do 2 to nie jest zarywanie nocki, a jednocześnie cały dom już będzie pospany. A wcześniej jeszcze wciśnie się ze 2-3 mapki w CS-a :> 

żaden tam Real o pietruszkę. River - Cruzeiro 15 minut po północy!

Odnośnik do komentarza

No nie do końca, bo to nie jest jakaś historyczna zaszłość od której Armani się odciął czy coś ;) On żyje, ma się w miarę dobrze, projektuje wdzianka i jest gejem, który to podobno seksualizuje dzieci i niszczy europejską kulturę, więc płacenie mu za jego koszulki a potem protestowanie... No średnio rozgarnięty to mało powiedziane :P

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Meler napisał:

No nie do końca, bo to nie jest jakaś historyczna zaszłość od której Armani się odciął czy coś ;) On żyje, ma się w miarę dobrze, projektuje wdzianka i jest gejem, który to podobno seksualizuje dzieci i niszczy europejską kulturę, więc płacenie mu za jego koszulki a potem protestowanie... No średnio rozgarnięty to mało powiedziane :P

 

Ale dla mnie to taka sama bzdura jak nie picie Coca-Coli, bo się włącza (włączała?) w akcje związane z LGBT, czy nie kupowanie w Ikei z podobnego powodu.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Misiek napisał:

 

Ale dla mnie to taka sama bzdura jak nie picie Coca-Coli, bo się włącza (włączała?) w akcje związane z LGBT, czy nie kupowanie w Ikei z podobnego powodu.

To naturalna konsekwencja głoszenia pewnych poglądów. Tak - ci ludzie nie powinni pić Coca-Coli i kupować w IKEI, inaczej są hipokrytami. 

W taki sam sposób jak wojujący wegetarianie nie kupują w mięsnym :D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...