Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w seminarium 11 razy zmieniałem pokój, bo taka była polityka, że co semestr gdzie indziej, ale to w obrębie jednego budynku, więc nie wiem, czy się liczy ;) 

 

A tak to: 

Do matury u rodziców 

Rok na Ursynowie 

6 lat w samarze 

2 lata w Bartoszycach 

2 lata w Hiszpanii (2 miesiące w akademiku, resztę przy parafii)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że poczekamy.

Incydent ze znalezionym portfelem był zaiste wesoły :) A przecież o to nam chodzi. Pocieszyć michę (micha :P ), a że wyszło jak wyszło z tym alko, no to przecież nie spotykamy się tam dla przyjemności :kekeke: 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Kolego, tu nie mówimy o piwku na delikatne podtrzymanie, ale regularnej bitwie na środki masowego rażenia.

EH PANIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO PICIA NA ZLOTACH HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PICIE NA ZLOTACH BĘDZIE MOŻNA CZYNIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD PIJĄ PIWKO Z RANA NA DELIKATNE PODTRZYMANIE

  • Lubię! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

No i mieszkanko przy plazy luksja. Zostawilem rodzine ze szwagierka na plazy i wracam do roboty. Maja przed soba jeszcze wazne zadanie, bo lokal ktory widac z okna sie reklamuje jako best fish and chips in Scotland, a jednak ta knajpa niedaleko mojego obecnego mieszkania to mocna konkurencja, wiec zo a przetestuje i wyda werdykt ;)

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, me_who napisał:

@Pulek ja poczekam. Nie będę chuj. Poza tym mam nauczkę z zeszłego roku, że taki początek o brzasku to nie jest najlepszy pomysł.

Ale widzę niektórym ten niespodziewany jubel z okazji znalezienia niezgubionego portfela bardzo się spodobał :kekeke:

ta... poczekam :) zobaczymy ile wytrzymasz gagatku :P

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, klinsmann napisał:
Godzinę temu, me_who napisał:

@Pulek ja poczekam. Nie będę chuj. Poza tym mam nauczkę z zeszłego roku, że taki początek o brzasku to nie jest najlepszy pomysł.

Ale widzę niektórym ten niespodziewany jubel z okazji znalezienia niezgubionego portfela bardzo się spodobał :kekeke:

ta... poczekam :) zobaczymy ile wytrzymasz gagatku :P

Gotów jestem uwierzyć, że zdoła wytrzymać. Znam kolegę od ponad 15 lat i dostrzegam w jego zachowaniu zmianę o 540 stopni ;) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Lubię patrzeć, jak moja młodzież się rozwija. Taki Mady Tienta. Grał sobie w U19 dopóki nie był za stary, poszedł do Heraclesa na wypożyczenie, gdzie strzelił 4 gole, rozwinął się jeszcze trochę, wrócił do mnie. Byłby jednak siódmym napastnikiem, więc wypożyczyłem go do Grodig - pierwszej ligi austriackiej. W debiucie strzelił hat-tricka :D .

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...