Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Traper, to w sumie nie tak dużo, kojarzyłem, że więcej się przenosisz, ale może dlatego, że mam wrażenie, że chyba Ci się zawsze to podobało ;) Ja nie cierpię takich zmian :D Chociażby ze względów korespondencji.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jmk napisał:

Traper, to w sumie nie tak dużo, kojarzyłem, że więcej się przenosisz, ale może dlatego, że mam wrażenie, że chyba Ci się zawsze to podobało ;) Ja nie cierpię takich zmian :D Chociażby ze względów korespondencji.

jamak, a kto lubi się przenosić? :> Poza tymi krótkimi epizodami z wynajmem, to było tylko mieszkanie rodziców w Warszawie, dom w Norwegii (+ 1 rok w pokoju u znajomych) i moje mieszkanie w Warszawie ;) Teraz rok już tutaj i przenosiny z przymusu, jakbym nie musiał to mógłbym w tym mieszkaniu i 5 lat jeszcze siedzieć.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...