Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Ale ja z nikim nie czułem chemii jeszcze. To jest ten problem że, bardzo długo się przyzwyczajam do innego człowieka. Jak już się przyzwyczaję, to jestem w tak głębokim friendzonie, że pomagam wybierać kreacje na noc poślubną. A szybki związek z kimś nowo poznanym prowadzi do tego, że się rozpada w przeciągu miesiąca czy dwóch, bo nie jestem przyzwyczajony do tej osoby, przeraża mnie to i na ogół spierdalam.

Ja mam podobnie z przyzwyczajaniem się. Mija długo czas zanim otworzę się przed kimś na tyle, żeby np. przestać ukrywać emocje. Tylko jak nie dasz sobie szansy na to przyzwyczajenie się, to i się nie przyzwyczaisz. Jak nie psycholog to postaw chociaż na szczerość. Napisz jej to co napisałeś tutaj i może sama pomoże Ci postawić te kolejne kroki i da czas na przyzwyczajenie się, a może po prostu zrozumie motywację. Tak z własnego doświadczenia powiem, że moja żona przez ponad rok była moją modelką do zdjęć shibari i nic więcej się między nami nie działo. Aż w pewnym momencie zaiskrzyło :)

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Mauro napisał:

No i git. Został miłośnikiem zwierząt

niby-tak-ale-kur-nie-do-konca_2016-10-05

 

Cytat

Nie minął rok, kiedy pisaliśmy o Leszku Pawlaku, który bezprawnie posługuje się tytułem inspektora Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, a znowu otrzymujemy sygnały o tym samym procederze. Tym razem Pawlak przedstawia się jako inspektor Towarzystwa SOS dla Zwierząt w Polsce. Zarząd towarzystwa ostrzega - Pawlak formalnie nie ma żadnych uprawnień.
 

http://www.24opole.pl/8248,Milosnik_zwierzat_znowu_dziala_bezprawnie,wiadomosc.html

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Fenomen napisał:

ale mial kleszcza? wyciagales go?

 

jestem ciekaw, jak to sie u mnie rozwinie, bo tez zlapalem dwa kleszcze podczas bozocielnego weekendu; niby sam je sobie wyciagnalem i chyba dostatecznie starannie; zaczerwienienie jest, ale bede monitorowal zmiany :-k

 

tymczasem czolem!

 

Nie, nie widziałem żadnego kleszcza, on też nie pamięta. No ale to nic nie znaczy, lekarz mówił że mogła go użreć nimfa kleszcza, a ją łatwo przeoczyć bo jest maleńka skubana :(

Odnośnik do komentarza
Teraz, Perez napisał:

Huh, dzisiaj dzien pelen wrazen :D. Z jednej strony 8. rocznica slubu, a z drugiej wizyta u lekarza i zanosi sie na pierwsza w zyciu narkoze!

 

Eh było wiadomo, że po takiej ilości przelanego alkoholu w końcu zaczniesz szukać mocniejszych wrażeń i pójdziesz w narkotyki. Całe szczęście, że zaczynasz pod kontrolą lekarza ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Perez napisał:

A skad, nie mieszajmy w to alkoholu. Jako dobry kolega przetestuje dla Ciebie narkoze, zebys nie musial lasek blokowac ;). A tak sie kimniesz i z glowy ;).

 

Jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju używki od NFZ to tylko @jmk jest mnie w stanie pobić :P 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...