Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Counter napisał:

Dostałem zapro od kumpla na wyjazd na Rychlebskie Ścieżki w Czechach, na początku byłem mega zajarany (nie ma u mnie terenów do prawdziwej jazdy górskiej więc taki wypad byłby super), jednakże jak zobaczyłem te zdjęcia to trochę jednak bardziej zesrany :D 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

rychlebskie-sciezki-3-800x532.jpgrychlebskie-sciezki-34-800x600.jpgrychlebskie-sciezki-20-800x532.jpg

 

 

Lol przecież na jednym ze zdjęć jest dziewczyna xD 

 

Dzień dobry 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Feanor napisał:

Jakieś zaczerwienienie od trzech tygodni wyskoczyło synowi i przesuwa mu się po ciele, czasem zanikając. Po dwóch lekarzach nie do końca wiedzących co to, trzeci zaczął podejrzewać boreliozę :(

 

cholera, jeśli to prawda, to już chyba nigdy z synami do lasu nie wejdę (a to po leśnym spacerze wyszło) :/ :( 

ale mial kleszcza? wyciagales go?

 

jestem ciekaw, jak to sie u mnie rozwinie, bo tez zlapalem dwa kleszcze podczas bozocielnego weekendu; niby sam je sobie wyciagnalem i chyba dostatecznie starannie; zaczerwienienie jest, ale bede monitorowal zmiany :-k

 

tymczasem czolem!

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, tio napisał:

Czyli nie wiedziałeś co masz w akcie notarialnym a niewinnemu gościowi chciałeś zrobić wjazd na kwadrat?

No dokładnie. Tylko, że na swoje usprawiedliwienie mam to, że w moim akcie nie ma rzutów z zaznaczoną komórką - te były w umowie deweloperskiej poprzednich właścicieli, więc to oni są współwinni tego zamieszania, bo wskazali mi to pomieszczenie.

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Pulek napisał:

siema ziomki

 

co tu dużo gadać: dzisiaj praca a jutro fruuu na urlop :D aż z tego wszystkiego sobie zrobiłem kawę!

Sie w dupach potentego. Ja dzisiaj pierwszy dzień do roboty i conajmniej do piatku bez wolnego. Jak żyć? 

Kurde zablokowalem ta laske i nie mam z kim gadać. Trzeba odpalić Tindera

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Counter napisał:

Dostałem zapro od kumpla na wyjazd na Rychlebskie Ścieżki w Czechach, na początku byłem mega zajarany (nie ma u mnie terenów do prawdziwej jazdy górskiej więc taki wypad byłby super), jednakże jak zobaczyłem te zdjęcia to trochę jednak bardziej zesrany :D 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

rychlebskie-sciezki-3-800x532.jpgrychlebskie-sciezki-34-800x600.jpgrychlebskie-sciezki-20-800x532.jpg

 

Kumpel tam często jeździ i sobie bardzo chwali. Mogę Ci dać namiar jak go chcesz o szczegóły popytać

Teraz, Brudinho napisał:

 

No normalnie. Napisałem, że fajnie było ale nie chcę kolejnego friendzone i poblokowalem wszędzie gdzie mogłem xd 

Ty to jednak książkę napisz :) Jak rozkochać i porzucic kobietę czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, wwosik napisał:

Ty to jednak książkę napisz :) Jak rozkochać i porzucic kobietę czy jakoś tak

Ale niczego nie było ;)@ajerkoniak potwierdzi. I o ile dziewczyna była super z charakteru, nie był to typ urody który bym preferował (wiem odezwał się Alvaro);) Ona nie chciała, ja nie chciałem A znając mój głupi mózg to bym się poświęcił tej znajomości i później cierpiał jak po ostatniej ;) Wolałem się wypisać z tego. Ale polecam dziewczynę bo jest znakomita ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...