Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zamordyzm się szerzy. Świat zmierza w bardzo złą stronę. Liberalizm przegrywa na rynku demokracji. Nie jest to oczywiście wina liberalizmu, a demokracji. W normalnym społeczeństwie każdy pije i ćpie to, co chce i i ile chce, a karany jest dopiero za inicjację przemocy wobec drugiej osoby. No ale w czasach tak głębokiego etatyzmu, jaki panuje, mogę równie dobrze odbijać od ściany kawałek zasuszonego gówna.

  • Lubię! 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Szefowa mojej siostry miała pretensje, że ta zaszła w ciążę i teraz podobno co miesiąc długo zwleka z wysłaniem dokumentów do ZUS-u i podobno nie ma na to przepisu, jest tylko 'niezwłocznie' ale brak kar za brak niezwłoczności - serio tak jest?

 

Mogła wysłać od 10 maja, wysłała 3 czerwca.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Man_iac napisał:

Tyle samo z alkoholizmu ma picie najdroższych win, czy whisky, co picie najtańszego bełta. Kluczem jest ilość i regularność tego piwa (a więcej osób jest w stanie sobie pozwolić na 6 Harnasiów dziennie, niż na 6 kraftów), a nie cena tego alkoholu. 

 

Z alkoholizmem nie jest tak prosto, ale wydaje mi się, że bardziej od regularności, ilości czy upijania się na umór raz w tygodniu (to też regularność) to chodzi tu o utratę kontroli. Tyle że ta granica jest bardzo płynna i nie widzi się, że się ją przekroczyło nawet długo po fakcie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gabe napisał:

 

Z alkoholizmem nie jest tak prosto, ale wydaje mi się, że bardziej od regularności, ilości czy upijania się na umór raz w tygodniu (to też regularność) to chodzi tu o utratę kontroli. Tyle że ta granica jest bardzo płynna i nie widzi się, że się ją przekroczyło nawet długo po fakcie.

Mimo wszystko stan w którym traci się nad tym kontrolę uważam już za skutek, a nie przyczynę. A pisałem raczej o przyczynach. 

1 godzinę temu, lad napisał:

A Kopyr już nie chla?

Nie wiem jaki jest stan obecny. Pamiętam po prostu, że był z pół roku temu wklejany filmik z informacją, że nie będzie już jeździł na festiwale, bo traci nad tym kontrolę. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, jmk napisał:

Dostaliście dziś alerty, żeby nie wychodzić z domu wieczorem, bo grad burza i w ogóle armagiedion?

Nie, nie głosowałem na PiS więc mój los ich nie interesuje ;) 

 

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/fernando-ricksen-nieuleczalnie-chory-pilkarz-zegna-sie-z-kibicami,943932.html o cholera:(((

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...