Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce nic mowic ale wstrzymalbym sie z obtrabianiem sukcesu. My poswiecilismy tydzien na "przyzwyczajanie" do tego, ze w nocy sie nie je i ostatecznie sie oplacilo. Obyscie nie musieli tego przechodzic ;) Do tego momentu mloda miala kilka wyjatkowych, przespanych nocy ale nigdy nie pojawily sie dwie z rzedu. Raz nawet spala do 10:00 (!).

Odnośnik do komentarza

Dzwoni babka, że serwer nie działa, to tłumaczę, że izi naprawiamy od rana, bo może przez burze itp. coś się zepsuło (podobno padł allior i zus też), że widzi Pani co się dzieje za oknem, a ona, że przecież żar z nieba, zapomniałem, że oni z Katowic xDDD

 

A ogólnie problemy były z powodu nocnych aktualizacji Windowsa [*].

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Tatuś mode on:

Ja wczoraj postanowiłem syna przeciągnąć bez drzemki, bo zaczął chodzić na drzemki ok. 13-14, po czym spał 3h i nie chciał iść spać na noc przed 21. Na dodatek i na drzemkę i na noc usypianie go trwało ok. godziny, więc jakaś masakra. No to bez drzemki o 17.45 już był betka, żona go uspała w 15 minut, a dodatkowo nie zadziałał jako mój budzik i jak wychodziłem z domu o 8.20 to jeszcze spał (normalnie wstaje max. 7.30) ;) Więc chyba to może być sposób na niego.

 

 

Boże. Mam 37 lat a 5 minut wczoraj podejmowalem decyzje czy dopłacić 2 za ser do frytotortilli :roll:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Brudinho said:

Boże. Mam 37 lat a 5 minut wczoraj podejmowalem decyzje czy dopłacić 2 za ser do frytotortilli :roll:

 

Forumke jest miejscem, dzięki któremu coraz bardziej się przekonuję do bezdzietności :keke:

 

Ostatnio przez pomyłkę dostałem ser za frajer w kebsie :wub: 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie ja też się zastanawiam, gdzie się zamawia te wszystkie frytokebaby i inne wynalazki :-k W Warszawie jest po prostu na cienkim lub na grubym, kurczak lub "wołowina" i sos do wyboru :-k 

 

Tylko w Kebab Kingu zawsze musiałem obok kebsa XXL na cienkim z wołowiną sos mieszany (wymawiane jednym tchem), domawiać frytki, bo inaczej nie mieściłem się w minimalnej kwocie zamówienia :( 

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Hajd said:

Ser w kebabie, lol

 

To tak jak pizza  frytkami

 

Jak już tak wybrzydzamy, to warto wspomnieć, że to co w Polsce się nazywa kebabem to jeden wielki lol :P także frytki, ser, milion sosów, wszystkie chwyty dozwolone i tak nie ma nic wspólnego z prawdziwym kebabem :P 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Właśnie ja też się zastanawiam, gdzie się zamawia te wszystkie frytokebaby i inne wynalazki :-k W Warszawie jest po prostu na cienkim lub na grubym, kurczak lub "wołowina" i sos do wyboru :-k 

 

Tylko w Kebab Kingu zawsze musiałem obok kebsa XXL na cienkim z wołowiną sos mieszany (wymawiane jednym tchem), domawiać frytki, bo inaczej nie mieściłem się w minimalnej kwocie zamówienia :( 

Przecież w Amricie czy w Kingu są z serem ;)

Odnośnik do komentarza

wracając do Cyberpunka

 

Ogólnie to już widzę, że pojawiły się w różnych sklepach wersje ze steelbookami, za chwilę mi obok otworzą empik, więc będę miał do wyboru odbiór 5 minut od miejsca pracy albo tam, albo w euro rtv, ale i tak najbardziej ciekawi mnie jak to wszystko uciągnie zwykła slimka :-k

 

 

i kolejny udany ruch marketingowy

 

 

Odnośnik do komentarza

#kupujwAmazon #LitwiniakiCebulaki

 

Szukałem sobie pół roku portfela, w końcu znalazłem taki w miarę ciekawy. Bez kieszonki na monety, RFID, sporo miejsca na karty. Zamówiłem przez Amazon.com. Wysyłka zwykła za 6$ miała iść 2 tygodnie, wysyłka za 10.57$ - 4 dni. No i przesyłka się spóźniła. Zamiast w piątek dostałem dzisiaj. Portfel fajny, ciut za duży, na karty miejsca ciut za mało, ale podoba mi się, zatrzymam ;) Oczywiście ta zniewaga z opóźnieniem wymaga interwencji, piszę do Amazona. Miła pani na czacie już w 3 wiadomości obiecała mi zwrócić moje 10.57$ na kartę :P

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kolek23 napisał:

#kupujwAmazon #LitwiniakiCebulaki

 

Szukałem sobie pół roku portfela, w końcu znalazłem taki w miarę ciekawy. Bez kieszonki na monety, RFID, sporo miejsca na karty. Zamówiłem przez Amazon.com. Wysyłka zwykła za 6$ miała iść 2 tygodnie, wysyłka za 10.57$ - 4 dni. No i przesyłka się spóźniła. Zamiast w piątek dostałem dzisiaj. Portfel fajny, ciut za duży, na karty miejsca ciut za mało, ale podoba mi się, zatrzymam ;) Oczywiście ta zniewaga z opóźnieniem wymaga interwencji, piszę do Amazona. Miła pani na czacie już w 3 wiadomości obiecała mi zwrócić moje 10.57$ na kartę :P

jego trud skończon, łza posoli zimnioka #pdk

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...