Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 hours ago, wojt3k said:

Dobry wieczór! Właśnie wróciłem z meczu Portugalia - Argentyna U20 i powiem Wam, że widać, że kilku ananasów ma naprawdę papiery na granie. A Ezequiel Barco to mały czarodziej?

Noo, chłop w MLS-ie już od jakiegoś czasu wymiata. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurczę, tak sobie uświadomiłem, że już parę groszy zaoszczędziłem na różnych naprawach. Był już piekarnik, ostatnio montaż lodówki do zabudowy (tu było nieźle, bo spece sobie życzyli 100 zł za samo przełożenie drzwi), wczoraj kolejna "odznaka" - wymiana fartucha w pralce. A dzisiaj jeszcze dokończenie tematu wymiany alternatora w aucie żony :D. I co najważniejsze - to wszystko działa \o/.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Perez napisał:

Kurczę, tak sobie uświadomiłem, że już parę groszy zaoszczędziłem na różnych naprawach. Był już piekarnik, ostatnio montaż lodówki do zabudowy (tu było nieźle, bo spece sobie życzyli 100 zł za samo przełożenie drzwi), wczoraj kolejna "odznaka" - wymiana fartucha w pralce. A dzisiaj jeszcze dokończenie tematu wymiany alternatora w aucie żony :D. I co najważniejsze - to wszystko działa \o/.

 

Ja tak naprawialem piecyk gazowy ;)  Tzn. raz wezwalem kolesia i patrzylem co robi, podpytalem, gdzie od czego zawor itp. No i naprawialem potem sam, ale ze to stary piecyk to przy zaworze do dopuszczania wody (tak naprawde zwiekszenia jej cisnienia) nie bylo nakretki, byla tylko taka koncowka, ktora lapalo sie mala zabka i odkrecalo, przykrecalo. No, ale bylo sparciale i sie ulamalo :D Wiec mialem taka koncoweczke tylko, a dostep tam minimalny. Kilka razy mi sie udawalo, ale ostatnio cisnienie dochodzilo, ale gdzies nie dalo sie dokrecic i roslo do pewnego momentu, a zawor zabezpieczajacy wylewal wode z drugiej strony, bo cisnienie za wysokie - no i perpetum mobile. Meczylem sie, ale nie dalo rady, przyjechal fachowiec i mowi, ze nie ma szans, wymienil zawor i 150 zl pozlo.

 

2 minuty temu, Hajd napisał:

Żona z córką do niedzieli u teściów :jupi:

 

FM?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...