Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Lucifer Morningstar napisał:

Przeciwnicy znaleźli wreszcie sposób na moich zawodników. Wycinać ich w polu karnym równo z trawą. Zero konsekwencji. Ostatnie 3 kolejki to 4 rzuty karne podyktowane dla mojego Lyonu. Efekt-wszystkie cztery zmarnowane:/

 

W 2020 odszedłem Vicenzy i przeszedłem do Lyonu. To jeden z większych samograjów :)

 

 

uqkD6Qt.png

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 hours ago, jmk said:

 

 Mogę też pomarzyć, że gdyby służba zdrowia była prywatna od mojego urodzenia i byłaby konkurencyjna to bym był szybciej diagnozowany, czytaj: leczony, a nie po 19 latach, gdy mam już mocno wyniszczony organizm.

 

ktoś wie dlaczego jmk w swoich marzeń widzi Konfederację u władzy, zamiast po prostu urodzić się zdrowym?

 

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Kinas napisał:

ktoś wie dlaczego jmk w swoich marzeń widzi Konfederację u władzy, zamiast po prostu urodzić się zdrowym?

 

 

Stawiam dolary przeciw orzechom, ze ludzie, ktorzy pierdola o prywatnej sluzbie zdrowia nie mieszkali nigdy w kraju, gdzie sluzba zdrowia rzeczywiscie jest prywatna i zwyczajnie nie zdaja sobie sprawy, jak duzo moze kosztowac nawet bylejakie prywatne ubezpieczenie, nie mowiac o samym leczeniu, bo przeciez nie jest koniecznie pokrywane z ubezpieczenia w 100%. 

 

A w ustach jmk, to bronienie prywatnej sluzby zdrowia brzmi naprawde, naprawde przezabawnie, ale chyba niewarto kopac lezacego.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kuab napisał:

duzo moze kosztowac nawet bylejakie prywatne ubezpieczenie, nie mowiac o samym leczeniu, bo przeciez nie jest koniecznie pokrywane z ubezpieczenia w 100%.

 

Z podwórka, które znam - Niemcy. 1) pokrywa 100%, 2) jak mało chorujesz to dużo mniej niż przy tych samych zarobkach w państwowej, ale jak dużo chorujesz, to składki idą w pytkę do góry (i nie można, a przynajmniej jeszcze kilka lat temu, wrócić do państwowej) :) 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, kuab said:

Stawiam dolary przeciw orzechom, ze ludzie, ktorzy pierdola o prywatnej sluzbie zdrowia nie mieszkali nigdy w kraju, gdzie sluzba zdrowia rzeczywiscie jest prywatna i zwyczajnie nie zdaja sobie sprawy, jak duzo moze kosztowac nawet bylejakie prywatne ubezpieczenie, nie mowiac o samym leczeniu, bo przeciez nie jest koniecznie pokrywane z ubezpieczenia w 100%. 

 

A w ustach jmk, to bronienie sluzby zdrowia brzmi naprawde, naprawde przezabawnie, ale chyba niewarto kopac lezacego.

 

to ja tu to zostawie, jako przykład 

 

 

@jmk

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, T-m napisał:

 

Z podwórka, które znam - Niemcy. 1) pokrywa 100%, 2) jak mało chorujesz to dużo mniej niż przy tych samych zarobkach w państwowej, ale jak dużo chorujesz, to składki idą w pytkę do góry (i nie można, a przynajmniej jeszcze kilka lat temu, wrócić do państwowej) :) 

No czyli nadal masz wybor - ja mieszkalem w Szwajcarii gdzie prywatne ubezpieczenie jest obowiazkowe. I na szczescie nie chorowalem, ale gdybym chorowal, to rozowo by nie bylo :keke: A i tak mialem lepsza oferte dzieki swojemu korpo.

Odnośnik do komentarza

Wczorajszy wieczór zrobiło mi nawoływanie totalnie rozgoryczonego JKM do puczu wojska obsadzonego przez patriotów :lol: a dzisiejszy zrobił mi bóldupizm Sośnierza, który przez rok nie umiał nawet ogarnąć zasad głosowania w PE, ale jest rozgoryczony, że Kukiz i Gwiazdowski woleli startować oddzielnie zamiast pod sztandarem jego i reszty szurii :rotfl:

Swoją drogą to propsy dla Kukiza. Był cholernym sabotażystą w 2015, zero rigczu wtedy pokazał, ale trzeba mu oddać, że jak się - no kto by się spodziewał - przejechał na faszolkach i oszołomach ze swoich list, to teraz nie chciał tego powtórzyć i nie poszedł na kompromis z szurią.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, kuab napisał:

No czyli nadal masz wybor - ja mieszkalem w Szwajcarii gdzie prywatne ubezpieczenie jest obowiazkowe. I na szczescie nie chorowalem, ale gdybym chorowal, to rozowo by nie bylo :keke: A i tak mialem lepsza oferte dzieki swojemu korpo.

 

Tak, ale a) droga jest w jedną stronę czyli z państwowej do prywatnej (z powrotem nie wrócisz), b) zdaje się, że od pewnego poziomu zarobków. Jak jesteś w państwowej, to Ci przysługuje pełne leczenie jak psu zupa czy zarabiasz 20000E czy 800E, a z prywatnej zawsze dzwonią do szpitala i pytają czy się nie da zamienników :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wojt3k napisał:

Dobry wieczór! Właśnie wróciłem z meczu Portugalia - Argentyna U20 i powiem Wam, że widać, że kilku ananasów ma naprawdę papiery na granie. A Ezequiel Barco to mały czarodziej?


ja jutro jadę ze znajomymi do Łodzi, ale po poziomie gry chyba będę rozczarowany ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...