Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, schizzm napisał:

Irlandia pod względem bank holidays jest równo uposledzona. ledwie kilka dni, a plus jedyny taki, że zawsze daja je bodaj w poniedziałki? 

Tak, zgadza sie. Do tego sporo swiet katolickich wiec nie jest zle, u mnie w firmie 27 dni urlopu wiec tez lepiej niz srednia.

Odnośnik do komentarza

Jako że załapałem się na ankietę, to mała nocka z EtG :). Zostały mi 3 przedmioty do odblokowania i przejście ostatniego wyzwania daisuke i gra w zasadzie skompletowana. Meta już za zakrętem ;)

 

BTW @Feanor @z0nk-trafiliście na drugim poziomie ukryte pomieszczenie z akolitami, którzy czcza broń na ołtarzu? :D Właśnie się dowiedziałem o istnieniu czegoś takiego i mi się jeszcze nigdy nie trafilo. Co ciekawe, broń, której oddają cześć, nie jest uwzględniona w encyklopedii gry :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, schizzm napisał:

Jako że załapałem się na ankietę, to mała nocka z EtG :). Zostały mi 3 przedmioty do odblokowania i przejście ostatniego wyzwania daisuke i gra w zasadzie skompletowana. Meta już za zakrętem ;)

 

BTW @Feanor @z0nk-trafiliście na drugim poziomie ukryte pomieszczenie z akolitami, którzy czcza broń na ołtarzu? :D Właśnie się dowiedziałem o istnieniu czegoś takiego i mi się jeszcze nigdy nie trafilo. Co ciekawe, broń, której oddają cześć, nie jest uwzględniona w encyklopedii gry :)

Ja w tej grze natrafiam tylko na wpierdol :keke:

Może w sobotę wrócę do tego. Trzeba się pakować i hyc na działaczkę. Majówko nadciągam <3

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Możecie mnie nazwać nieobiektywnym, ale ŻADEN angielski klub nie robi takiej trzody na europejskich wyjazdach jak Liverpool. Masakra co to są za mongoły.

 

Popatrzcie se na TT, bo nie chce mi się wklejać źródeł z telefonu.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...