Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A propos oka. Trochę się stresuję, ale chyba wysiada mi lewe oko. Tzn. wadę wzroku mam od dawna, a w zeszłym tygodniu miałem intensywny ból lewej gałki ocznej, jakby ktoś mi od środka wbijal szpilke, do tego zawroty głowy i trochę gorsze widzenie. Lekarka dała mi krople, niby używam, ból zniknął, ale czy jest poprawa, ciężko powiedzieć. Do tego dzisiaj mam zamglony obraz, jak po przebudzeniu, gdy przetrzesz oko i jest potem ok, tylko w tym przypadku to nic nie daje, lekkie zamglenie zostaje :/

Kolejny lekarz w przyszłym tygodniu, ciekawe co z tego wyjdzie. Kiedyś, jeszcze w Polsce, okulistka mówiła mi, że jest bardzo prawdopodobne, że rozwinie się u mnie jaskra, mam nadzieję, że to nie to :roll:

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, schizzm napisał:

A propos oka. Trochę się stresuję, ale chyba wysiada mi lewe oko. Tzn. wadę wzroku mam od dawna, a w zeszłym tygodniu miałem intensywny ból lewej gałki ocznej, jakby ktoś mi od środka wbijal szpilke, do tego zawroty głowy i trochę gorsze widzenie. Lekarka dała mi krople, niby używam, ból zniknął, ale czy jest poprawa, ciężko powiedzieć. Do tego dzisiaj mam zamglony obraz, jak po przebudzeniu, gdy przetrzesz oko i jest potem ok, tylko w tym przypadku to nic nie daje, lekkie zamglenie zostaje :/

Kolejny lekarz w przyszłym tygodniu, ciekawe co z tego wyjdzie. Kiedyś, jeszcze w Polsce, okulistka mówiła mi, że jest bardzo prawdopodobne, że rozwinie się u mnie jaskra, mam nadzieję, że to nie to :roll:

Koniecznie to wylecz. Brak wzrok to najgorsza rzecz jaka może być.

Odnośnik do komentarza

Kurcze z moją nową babcia coś się dzieje, miała skoki ciśnienia, zawroty, byliśmy dwa razy na sorze, wyniki ma w normie. Nie przyjęli na obserwację. Wczoraj siedzieliśmy z nią cały dzień to rano wyglądała średnio, nie jadła, biegunka itp. ale do wieczora było już dobrze. Dzisiaj znowu coś jej słabo od rana :/

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hidalgoo napisał:

 

Ja jebe takie wyciąganie z przeszłości... 

 

Nie no, oczywiście pamiętam, miałem Ci z tego przyjebac po finale. No ale jeszcze nadzieja się tli. 

 

A jak nie to oczywiście wywiaze się z zakładu.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, wwosik napisał:

Ogólnie bardzo chętnie, ale jutro wyjeżdżam na przedłużona majówkę :)

 

Koniecznie trzeba się spiknac na jakieś jeżdżenie rowerem. W tygodniu pewnie ciężko po pracy, co nie? 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...