Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mauro napisał:

Najpierw musiałbyś wyjść zapłakany z szatni

 

@Inteligient vel @Ingenting Czy jako miłośnik past czytałeś już książkę "Emigracja" Malcolma XD? Ja wczoraj zacząłem i nie spodziewałem się, ze to będzie aż tak dobre. Zajebista pasta na 200 stron :D

Nie jestem Ingenting, ale pasty kocham całym serduszkiem, wczoraj książkę odebrałem i oderwać się nie mogę. Genialna!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam trzy pomysły do zaimplementowania w FM - jakaś piłkarska akademia, gdzie szkolę tylko gówniaków i wysyłam ich w świat; save w klimacie Moneyball; rewitalizacja szkockiego futbolu.

 

Ale ciężko mi porzucić Everton i moich wonderkidów.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, lad napisał:

Ja mam trzy pomysły do zaimplementowania w FM - jakaś piłkarska akademia, gdzie szkolę tylko gówniaków i wysyłam ich w świat

Piękna sprawa. Tylko trzeba sobie zadać pytanie, w jakiej lidze i w jakich realiach.

 

PS. Le Havre <3 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pulek napisał:

Piękna sprawa. Tylko trzeba sobie zadać pytanie, w jakiej lidze i w jakich realiach.

 

PS. Le Havre <3 

Holandia, Belgia albo Portugalia. Tam jest najlepszy dostęp do talentów i relatywnie słabe ligi w których można ich ogrywać.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gabe napisał:

I rzeczywiście taka nie jest. Chciałem uzyskać odpowiedź bezpośrednio od autora wpisu, bo przecież KM to żadne PKP :P 

Cholera, uzylem PKP jako synonimu pociągu/kolei. Może u was tego nie ma ale u mnie to normalne, że zamiast zapamietywac nazwy pierdyliarda spółek mówimy pkp( to samo z przewoźnikami autokarowymi = PKS ;)). Nieważne. 

Jeśli jakiś purysta językowy lub pracownik PKP poczuł się urażony należą mu się przeprosiny;). 

 

Co do danego pociągu to zapewne, jak mówi @demrenfaris, była to km(nie przyglądałem się bo to nie moja linia a nie chce mi się tego sprawdzać, więc ufam jego wiedzy:)). 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

Szkoda tylko, że lamusy boją się chomikuj i dlatego nie wydają ebooka :roll: Strasznie marne to tłumaczenie.

 

Nie lamusy, tylko patologia w postaci ludzi na chomikuj, którzy drastycznie niszczą budżety niektórych wydawnictw, a potem się dziwią, że Ci nic nowego nie wydają :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lucifer Morningstar napisał:

Może u was tego nie ma ale u mnie to normalne, że zamiast zapamietywac nazwy pierdyliarda spółek mówimy pkp( to samo z przewoźnikami autokarowymi = PKS ;))

 

No właśnie przez to, że MMz jest miastem kolejowym, to wszyscy, którzy nie myślą "na stare pieniądze", znają różnicę między KM a PKP ;) Co najwyżej używamy słowa "pociąg".

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...