Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Reaper napisał:

O, właśnie się dowiedziałem, że dosłownie 100 metrów od mojego mieszkania jest pozostałość cytadeli z XVII wieku :D 

 

 

Ale on jest cudowny, bo jak go widzisz to się łapiesz za głowę, a jak czytasz, to wszystkie słowa mają sens, tylko są zapisane tak jakby fonetycznie :D

 

Powinieneś się wstydzić, mieszkać koło twierdzy wzniesionej przez tego sukinkota to tak, jakby wybudować się koło rodzinnego domu Hitlerów w Linzu! 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, me_who napisał:

Miłośnicy Ajaxu, mam coś na Wasze zbolałe serca :) 

Przypominam jak wielkim fanem tego klubu jest niejaki FYM i jak on się teraz czuje :diabelek:

 

 

Gdyby wszedł do finału Ajax, to miałbym dylemat, czy czasem właśnie za nich nie ściskać kciuków, bo jednak są ze "śmiesznej" ligi, czy jednak nie, bo FYM.  Teraz z kolei to na pewno już za Liverpoolem, bo nie mogę się doczekać na urocze klątwy i kurwienie użytkownika lad, jak wygrają =) 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Brudinho napisał:

 

Ja tam w ogóle nie rozumiem ;) 

Wbrew pozorom, to jest prosty angielski:

32 minuty temu, Reaper napisał:

"The ninetein Day of August 1561 Yeirs, betwene seven and eicht Hours Befoir none, arryved Marie Quene of Scotland, then Wedo, with two Gallies furth of France ... becaus the Palace of Halyrudehous was not throuchly put in Ordour (for hir cumming was more suddane then many luiked for), sche remained in Leyth, till towards the Evening, and then repaired thither"[9]

 

The nineteen Day of August 1561 Year, between seven and eight hour before noon (7-8 godzin przed południem), arrived Mary Queen of Scotland, then Wedo (? tu nie wiem), with two Galleries for of France... because the Palace of Hollyroodhouse was not thoroughly put in order (for her coming was more sudden than many liked for [pewnie rozumieć trzeba jako expected]), she remained in Leith, till towards the evening and then repaired there (do Pałacy Hollyrood).

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, stefan1984 napisał:

 

 

Gdyby wszedł do finału Ajax, to miałbym dylemat, czy czasem właśnie za nich nie ściskać kciuków, bo jednak są ze "śmiesznej" ligi, czy jednak nie, bo FYM.  Teraz z kolei to na pewno już za Liverpoolem, bo nie mogę się doczekać na urocze klątwy i kurwienie użytkownika lad, jak wygrają =) 

E tam, jak wygrają to po prostu zejdę do podziemia.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Keith Flint napisał:

w Liverpoolu jest jedna rzecz fajna, chyba grają najbardziej mi odpowiadajacą piłkę obecnie. Opartą na wybieganiu, przygotowaniu fizycznym, a nie do końca na posiadaniu piłki, jak to Cruyffiści i Bielsiści robią.

BTW - podszedłbym ponownie do wyzwania kontynentalnego, jakim klubem w Oceanii zacząć?

 

Lautoka F.C. z Fidżi :D

Odnośnik do komentarza

Mało rzeczy mnie denerwuje bardziej niż gloryfikowanie nostalgii, pysznienie się nią. Wchodzę sobie na youtube na jakąś starą piosenkę, zjeżdzam do sekcji komentarzy i oczywiście 10 najbardziej popularnych to: "TO JESZCZE Z CZASÓW, GDY TWORZONO PORZĄDNĄ MUZYKĘ", "TRZEBA TO PUŚCIĆ DZIECIAKOM, BO TERAZ TO SIĘ GÓWNO SŁUCHA". A z drugiej strony są usłużni trzynastoletni kapo, którzy wtórują ze swoim: "MAM TRZYNAŚCIE LAT I SŁUCHAM TEGO JAKO JEDYNY W KLASIE, BO RESZTA MOICH KOLEGÓW SŁUCHA TEGO NOWOCZESNEGO SYFU".

 

W sumie chyba opisałem wyznawców radiowej Trójki :D 

  • Lubię! 8
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 2
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, krzysfiol napisał:

Mało rzeczy mnie denerwuje bardziej niż gloryfikowanie nostalgii, pysznienie się nią. Wchodzę sobie na youtube na jakąś starą piosenkę, zjeżdzam do sekcji komentarzy i oczywiście 10 najbardziej popularnych to: "TO JESZCZE Z CZASÓW, GDY TWORZONO PORZĄDNĄ MUZYKĘ", "TRZEBA TO PUŚCIĆ DZIECIAKOM, BO TERAZ TO SIĘ GÓWNO SŁUCHA". A z drugiej strony są usłużni trzynastoletni kapo, którzy wtórują ze swoim: "MAM TRZYNAŚCIE LAT I SŁUCHAM TEGO JAKO JEDYNY W KLASIE, BO RESZTA MOICH KOLEGÓW SŁUCHA TEGO NOWOCZESNEGO SYFU".

 

W sumie chyba opisałem wyznawców radiowej Trójki :D 

Bycie tworca i obcowanie z takimi nostalgicznymi typami to jest w ogole dramat i mozna zwatpic albo sie zdemotywowac, bo zawsze "kiedys bylo lepiej", "kiedys to byly czasy", "jak bylem mlody to moglem sluchac was godzinami, a teraz juz nie slucham", "powinniscie wrocic do tego, co robiliscie dawniej" etc. przy kazdej probie zmiany, rozwoju, pojscia do przodu albo w inna strone.

 

Tacy ludzie najczesciej nie biora pod uwage, ze gloryfikuja te starocie glownie dlatego, ze kojarza im sie z pozytywnym okresem mlodosci czy z konkretnymi wydarzeniami historycznymi. Nie biora pod uwage, na jakim poziomie byl wowczas ich gust, jakie mozliwosci dawaly owczesne narzedzia etc. Oni po prostu chca zostac tym, kim byli i potrzebuja do tego swoich artefaktow rzeczywistosci, zwlaszcza w kulturze.

 

To jest jak ta scena w "Armageddonie", gdy przedstawiaja swoje zadania przed wylotem i Max pyta, czy mozna powrocic do osmiosciezkowych magnetofonow...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, SZk napisał:

Bycie tworca i obcowanie z takimi nostalgicznymi typami to jest w ogole dramat i mozna zwatpic albo sie zdemotywowac, bo zawsze "kiedys bylo lepiej", "kiedys to byly czasy", "jak bylem mlody to moglem sluchac was godzinami, a teraz juz nie slucham", "powinniscie wrocic do tego, co robiliscie dawniej" etc. przy kazdej probie zmiany, rozwoju, pojscia do przodu albo w inna strone.

 

Tacy ludzie najczesciej nie biora pod uwage, ze gloryfikuja te starocie glownie dlatego, ze kojarza im sie z pozytywnym okresem mlodosci czy z konkretnymi wydarzeniami historycznymi. Nie biora pod uwage, na jakim poziomie byl wowczas ich gust, jakie mozliwosci dawaly owczesne narzedzia etc. Oni po prostu chca zostac tym, kim byli i potrzebuja do tego swoich artefaktow rzeczywistosci, zwlaszcza w kulturze.

 

To jest jak ta scena w "Armageddonie", gdy przedstawiaja swoje zadania przed wylotem i Max pyta, czy mozna powrocic do osmiosciezkowych magnetofonow...

 

Kurłaaa, kiedyś to było.

 

Molesta - "Skandal". Ile lat jak go słucham?
By wrócił tamten świat, smak pierwszego bucha
Nie oszukuję jednak na co dzień swego ducha
Bo przyszłości czar to dla niektórych muka

Odnośnik do komentarza

Chuja tam, ja słucham starej muzyki, której nie słuchałem kiedyś. Po prostu uwielbiam rocka z lat 70+. Nie kojarzy mi się z moją młodością, a po prostu uważam, że teraz to gówno jest. Jakieś doskozzy, czy inny szajs... Ok, zdarza się, że nowe kapele wpadają mi w ucho, ale raczej są to pojedyncze numer, rzadziej całe płyty. No i kurwa, jak wokalista pragnie nagle zacząć zawodzić, bo tak mu teraz pasuje, to rozumiem, że już nie można powiedzieć, że teraz to brzmi chujowo, a kiedyś to lepiej. Tylko łykać jak pelikan, bo przecie ma prawo do zmiany, rozwoju, pójścia do przodu?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Misiek napisał:

Chuja tam, ja słucham starej muzyki, której nie słuchałem kiedyś. Po prostu uwielbiam rocka z lat 70+. Nie kojarzy mi się z moją młodością, a po prostu uważam, że teraz to gówno jest. Jakieś doskozzy, czy inny szajs... Ok, zdarza się, że nowe kapele wpadają mi w ucho, ale raczej są to pojedyncze numer, rzadziej całe płyty. No i kurwa, jak wokalista pragnie nagle zacząć zawodzić, bo tak mu teraz pasuje, to rozumiem, że już nie można powiedzieć, że teraz to brzmi chujowo, a kiedyś to lepiej. Tylko łykać jak pelikan, bo przecie ma prawo do zmiany, rozwoju, pójścia do przodu?

Tak. Czego nie rozumiesz suko? (W weekend lyknalem 3 sezony rickiego i mortiego <3 )

 

 

@Keith Flint @z0nk wy Poznan? Bo bede w poniedziałek :p 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...