Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, schizzm napisał:

Nie wiem, o czym mówicie, bo w ogole nie oglądam tych komiksów, ale naprawdę myślisz że to zamknięcie historii? Sprzeda się, to przywrócą do żywych, prędzej czy później ;)

 

Nie spoileruje, ale znając to jak Feige i MCU planowali wszystko, jakie są plany na następne fazy i to jak zwieńczyli Endgame to jestem pewien, że przez przynajmniej 5-10 lat nie zmienią tego co już zrobili. Mają masę materiału z innych komiksów do ruszenia, a MASA ludzi pójdzie w ciemno, nawet na ekranizacje niszowych postaci

Odnośnik do komentarza

Jakby co to delikatny spoiler z GoT.

 

 

Co jestem wkurwiony to nie mogę. Tyle lat czekania, wsiąkania w historię Westeros, czytania teorii na Reddicie, tylko po to żeby doświadczyć czegoś takiego. Chuj w dupę D&D za zarżnięcie tej pięknej sagi. Poziom Patryka Vegi

 

Co za dzbany.

 

:angry: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ingenting napisał:

lotnicze świry, jak to jest z rezerwacją miejsc w Wizzair? Jeśli nie wybiorę ich sobie za dodatkową opłatą, a biorę dwa bilety, to mogą nas rozsadzić w zupełnie losowe miejsca?

 

Dokładnie.

 

5 minut temu, lad napisał:

Jakby co to delikatny spoiler z GoT.

 

  Ukryj zawartość

Co jestem wkurwiony to nie mogę. Tyle lat czekania, wsiąkania w historię Westeros, czytania teorii na Reddicie, tylko po to żeby doświadczyć czegoś takiego. Chuj w dupę D&D za zarżnięcie tej pięknej sagi. Poziom Patryka Vegi

 

Co za dzbany.

 

:angry: 

 

Zgadzam się bardzo.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, beeres napisał:

@wwosik, następnym razem będę zaznaczał, że żartuję czy coś :P

W koszykówce jest przede wszystkim za dużo zasad do przyswojenia. Dorosły miałby problem, żeby je wszystkie zapamiętać ot tak, a co dopiero dziecko, które ma po prostu dobrze się bawić, a nie myśleć nad różnicą pomiędzy krokami a błędem podwójnego kozłowania :)

Nie no zrozumiałem, że to żart, dodałem uśmieszek :P

 

Regułami kroków czy podwójnego kozłowania bym się akurat nie przejmował, w końcu z dzieckiem też nie gram na spalone. Natomiast samo kozłowanie w ogóle, zwłaszcza w trakcie chodu czy biegu jest trudne, a rzut do kosza to już w ogóle deprymujący.

Godzinę temu, Ingenting napisał:

lotnicze świry, jak to jest z rezerwacją miejsc w Wizzair? Jeśli nie wybiorę ich sobie za dodatkową opłatą, a biorę dwa bilety, to mogą nas rozsadzić w zupełnie losowe miejsca?

Nie tyle, że mogą rozsadzić, co na pewno zrobią. Gdzieś na forach lotniczych czytałem o 35-osobowej grupie, którą udało się po całym samolocie rozdzielić :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wwosik napisał:

Nie tyle, że mogą rozsadzić, co na pewno zrobią. Gdzieś na forach lotniczych czytałem o 35-osobowej grupie, którą udało się po całym samolocie rozdzielić :)

 

Jest na to sposób, Odprawić się w ostatniej możliwej chwili dzięki czmeu będzie mniejsza pula miejsc i możliwości do rozsadzenia, lub włączenie przeglądarek w trybach incognito i blokowanie miejsc :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...