Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem w pewnym momencie przestój, jakoś chyba w połowie 3. sezonu się poddałem, po jakichś dwóch latach wróciłem i bardzo dobrze zrobiłem. Co do mnogości wątków, to faktycznie tego jest w pewnym momencie za dużo i sam Martin nie jest chyba w stanie już tego ogarnąć. Chyba nie zdradzę zbyt wiele, jak napiszę, że od momentu jak serial rozjeżdża się z książką to wszystko przyspiesza, co też jednak ma swoje duże minusy.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Feanor napisał:

Straszne to było i przy okazji podkreślające błahość D&D.

Armia „Północy” mająca w swoich szeregach zaprawionych w bojach dowódców, Varysa, Tyriona czy Nieskalanych przyjmuje strategie godna 12-latka grającego w Medieval: Total War. A i tu nie jestem pewien czy i on nie rozkminilby tego lepiej po skończeniu tutorialu

:roll:

 

Niby nie jest to dokument batalistyczny, ale niesmak pozostał. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brudinho napisał:

 

No ja to widzę tak, że nawet jakbym miał 8 rąk to bym tego nie ogarnął. A w momencie jak gra w to @schizzm to ta gra wygląda na taką dla 2 latka. Pomijam, że jebany ma pewnie jeszcze mikrofon na klawisz ;) 

 

Leszcz, bo mi nie odpisywał na czacie ;) (miałem wył. dźwięk.)

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

Janikowski kończy karierę - skończy się kariera NFL na forumie? ;)

 

 

Ha-ha-ha :D 

 

Jakby Janikowski był kiedykolwiek powodem, żeby ktokolwiek (no może poza Przecinakiem) oglądał mecz NFL. Jeśli nigdy żadnego nie widziałeś, to podpowiem, że placekicker to może jest na boisku przez 2% czasu i to raczej w mało efektownych momentach. To tak jakbyś oglądał piłkę nożną dla zawodnika, co zawsze wchodzi na dwie ostatnie minuty.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...