Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Usłyszałem Doskozzze, dla mnie to jakaś chucpa, nie rozumiem zachwytów smile.gif wziął trochę porzępolił, zmiksował jakieś sample, wplótł refren z "Chłosty" i dogadał się z jakimś, sam nie wiem, niszowym czy nie, portalem o muzyce, żeby mówili że super i przekroczony Rubikon. Mi to brzmi jak coś wymyslonego i zrobionego w jeden dzień, bo hajs się skończył, a np. auto się rozkraczyło smile.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Feanor napisał:

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Jaroslaw-Kaczynski-500-plus-na-kazda-krowe-i-100-zl-na-tucznika

 

kilka razy sprawdzałem, czy to nie 1 kwietnia :D

 

trochę mnie smuci fakt, że moja grupa zawodowa przegrała właśnie ze świniami, ale jest to jednak wyraźny sygnał od rządu :D

Pan Prezes zapomniał dodać, ze to żadne nowe „jarkowe” ale pieniądze z programu unijnego z nowej perspektywy budżetowej :) 

I o ile twitter ma racje to europosłowie PiS byli mu przeciwni.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Vami style, trzeci weekend, trzeci raz kraft w większej liczbie :)

 

Dzisiaj na plus piwo malinowe, gdzie maliny były bardzo mocne, jeden whisky lezakowiec i pierwszy raz, w końcu, piłem NEIPE, i nie powiem fajny styl :)

Ogólnie 4 piwka wypite, 8 sprobowanych. Plus ze impreza zaraz pod domem i ceny - 2-3 euro za piwo

Minus - jaka Antarktyda, niby 15 stopni, ale lodowaty wiatr, odczuwalna chyba z 5 :/

 

BTW. czy ktoś z forumowiczów, oprócz Vamiego, korzysta z apki untappd?

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ale chujowy temat. Powinno być coś związanego z łojeniem doskozzzzzy.

 

No a ten kawałek za każdym odsłuchem jest co raz lepszy i naprawdę, nieirocznie, mi się podoba.

@Meler, gatunek do jakiego temu najbliżej to chyba psytrance i jest sporo rzeczy w takim klimacie. Chyba najważniejsze to Astral Projection:

Oprócz tego jeszcze np. Infected Mushroom z Izraela i sporo innych. Do tego jeszcze różne podgatunki jak Goa Trance (od tego stanu w Indiach) i Suomisaundi (z Finlandii :D).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...