Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz tytuły, Wojciechu. Na podstawie wspomnień to było "In Old Kaliszfornia" z Johnem Wayne'em w roli zgorzkniałego ranczera Marty'ego Sedżlarka, któremu na starość przychodzi walczyć ze zdradzieckimi czerwonoskórymi, wiercącymi dziury w swoich wigwamach w sobotnie przedpołudnie.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Moje sny dzisiaj popierdolilo. Było dużo, ale jeden to chyba najdurniejszy w moim życiu. :roll: Ogólnie to byłem w nim Zagłobą(!), podpalalem jakąś stodołę, będąc napitym, potem ktoś powiedział, że w tej stodołę śpi Asteriks(!!!), więc wbieglem po jakiejś dostawionej drabinie przez piętro do środka i go wyciągnąłem :ysz: Muszę odpocząć chwilę od alkoholu . 

  • Lubię! 3
  • Haha 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj kulturnie z żoną i najbliższymi przyjaciółmi spędziliśmy wieczór. Była to niespodzianka, którą zorganizowałem z okazji rocznicy ślubu oraz jej zbliżających się urodzin. Posiedzieliśmy w Sphinxie, pogadaliśmy. 

Ja nic nie piłem, tzn colę piłem :P Raz że przeziębiony, dwa- później część bryką jechałem. 

 

Ogólnie cześć wszystkim. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...