Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Reaper napisał:

Odkrycie dnia - Subway dostarcza mi za darmoszkę kanapki do domu, bez minimalnej kwoty zamówienia :kekeke: Trochę szczyt lenistwa, bo znajdują się po drugiej stronie ulicy, ale z drugiej strony jak dają taką możliwość, to co się będę szczypał ;) 

Jednak większym lenistwem jest To, że sam sobie nie zrobisz kanapki, niż to że nie wyjdziesz po nią osobiście. :D

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, schizzm napisał:

Moje sny dzisiaj popierdolilo. Było dużo, ale jeden to chyba najdurniejszy w moim życiu. :roll: Ogólnie to byłem w nim Zagłobą(!), podpalalem jakąś stodołę, będąc napitym, potem ktoś powiedział, że w tej stodołę śpi Asteriks(!!!), więc wbieglem po jakiejś dostawionej drabinie przez piętro do środka i go wyciągnąłem :ysz: Muszę odpocząć chwilę od alkoholu . 

 

to był stadion widzewa, nazwywaj rzeczy po imieniu :)

 

21 godzin temu, lad napisał:

No i oglądamy Powrót do Przyszłości :matrix: 

szanuję

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Odkrycie dnia - Subway dostarcza mi za darmoszkę kanapki do domu, bez minimalnej kwoty zamówienia :kekeke: Trochę szczyt lenistwa, bo znajdują się po drugiej stronie ulicy, ale z drugiej strony jak dają taką możliwość, to co się będę szczypał ;) 

ale w szkocji, czy w polsce, bo w przypadku spełnienia się warunków to może być odkrycie dnia xd

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Brudinho napisał:

Zrzygałem się oglądając wystapienie Szydło

 

Ja słuchając. Mniejsza z tym, że się z nią fundamentalnie nie zgadzam (to normalne): to jednak jak mówi, ten jej tembr głosu budzi u mnie ból zębów. 

 

Odruchy zwrotne to ja miałem widząc arogancką pozę Zalewskiej w drugim tle.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Brudinho napisał:

Zrzygałem się oglądając wystapienie Szydło

 

Ja słuchając. Mniejsza z tym, że się z nią fundamentalnie nie zgadzam (to normalne): to jednak jak mówi, ten jej tembr głosu budzi u mnie ból zębów. 

 

Odruchy zwrotne to ja miałem widząc arogancką pozę Zalewskiej w drugim tle.

Teraz, me_who napisał:

Tzw Solidarność chyba powinna zmienić nazwę na Łamistrajkość. Jak można być tak spolegliwym w stosunku so władzy, obrzydliwe.

 

Offtop: ściągnąłem trzygodzinne demo tego Octopath i kurde, jakie to jest dobre! Chyba będę musiał kupić :( jedyny minus, charakterystyczny dla tych gier, to te sejwpointy rzadko rozsiane (chyba, że później będzie lepiej, gram Cyrusem i jeszcze z miasta nie wyjechałem). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...