Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam dość poważny problem. Otóż jestem teraz poza domem i mam ze sobą płytę wyłącznie z FM-em 07. Chcę zainstalować grę, klikam w "Setup" ładuję mi się kreator InstallShield i po załadowaniu wyskakuje takie okienko:

KLIK!

Co może być tego powodem? Jak temu zaradzić? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Ps. Zaznaczam, że gra jest orginalna.

 

Czy ma ktoś pomysł jak można rozwiazac ten problem? Testowałem różne javy, łącznie z najnowszą, lecz nagle wyskakuje ten komunikat. Warto dodac, że wyskakuje dopiero po około dwóch minutach od załadowania kreatora InstallShield. Proszę o pomoc. Z góry dzięki :]

Odnośnik do komentarza

Zaczynałem swoja przygodę z managerami od cm 03/04,potem był fm 2008 i teraz jest 2007.Wymienialiśmy poglądy z kolega na temat fm 2007 i 2008.Z rozmowy wynikło ,że fm 07 jest łatwiejszy.Kolega pożyczył mi 07.Zainstalowałem wszytko pięknie,ładnie cacy.Włączam grę,wybieram klub,mija parę dni(w grze)gram meczyk 2-0 dla mnie.Oj zagalopowałem się troszkę.Chodziło mi o te głupie wiadomości typu x zawodnik przechodzi do Levate.Codzinnie dostaje z 4 takie wiadomości o zakupach klubów.Mozna to jakoś wyłączyć?

Odnośnik do komentarza

mam do was pytanie

zainstalowałem fm07 następnie wgrałem patcha 7.0.2 i chciałem wgrać upload według pliku readme i tam pojawiają mi się 2 katalogi 700 i 702 i kiedy dorzucam folder z tym uploadem gra normalnie wczytuję wersję zwykłą i nie widzi ani wersji 702 ani mojego dodatku, podobnie miałem w fm08, co zrobić aby było normalnie? mam wersję oryginalną.

Odnośnik do komentarza

!!!POMOCY!!!

Nie wiem jak zaistalowac FM07

mam gre jak wchodze w instalowanie w folderze mam

Cura + File Lingua Ita.rar

fm.exe

Football Manager 2007.rar

polish.ltc

 

wlączam Football Manager 2007.rar i daje rozpakuj

rzr-fm07.bin i pisze "archiwum ma niewlasciwy format lub jest uszkodzone"

co plytka jest zepsuta???

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
mam do was pytanie

zainstalowałem fm07 następnie wgrałem patcha 7.0.2 i chciałem wgrać upload według pliku readme i tam pojawiają mi się 2 katalogi 700 i 702 i kiedy dorzucam folder z tym uploadem gra normalnie wczytuję wersję zwykłą i nie widzi ani wersji 702 ani mojego dodatku, podobnie miałem w fm08, co zrobić aby było normalnie? mam wersję oryginalną.

 

upload pliku read-me?? a do czego Ci ten read-me?

Odnośnik do komentarza
wiecie może jaki jest NAJnowszy update do 07?

bo niby na cmrev jest FM2007 Data Update v10 i napisane jest tam iż jest on datowany na 16 lipca 2008 a po rozpakowaniu do db wykazuje, że jest na 15 maja.

 

więc, który jest najnowszy?

Z tego co ja wiem to nie

ale w pliku fm2007.xml jest ;

 

Data Update for May 08, Transfers/Loans/Released Players updated Staff and Managers

Date Updated July 17 2008

 

Nie wiem jak to tłumaczyć :(

Odnośnik do komentarza

Prowadzę Real Madryt i zauważyłem, że nie mogę prowadzić druzyny rezerw (Real Madryt Castilla, gra w 2 lidze Hiszpańskiej). Czy nie da się tego jakoś obejść, tak żebym mógł prowadzić Castillę podczas meczy tak samo jak Real? Bo wiem, że w niektórych ligach (np. Holenderska Eredivise) można prowadzić druzyny rezerw.

I czy jest możliwość by w Edytorze coś pokombinować (podmienić itd.) tak żeby Castilla mogła grać w Copa Del Rey (Puchar Króla Hiszpanii)? Wiem, że kiedyś, w latach 60-tych Castilla grała w tych rozgrywkach,teraz już nie występuje w nich. Może da sie coś podmienić, tak aby Castilla mogła tam grać?

Bo szkoda mi trochę tej drużyny rezerw, sa tam nieźli zawodnicy ale przez najbliższych kilka lat bez szans na grę w pierwszej drużynie, a Castilli ani nie mogę prowadzić w meczach, ani nie występuje ona w Pucharze ani nie może awansować do Primera Division. Szkoda mi ich. Będę wdzięczny jeśli ktoś zna sposób na moje problemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...