Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Reaper napisał:

Tak, to inna sytuacja była.

@Man_iac restauracja z ramenem znajomej mojej i @Hajda ;) 

 

To kto wie, czy też nie moja znajoma jak się interesuje shibari, bo mimo wszystko to dość wąskie grono :D Pewnie wiedziałbym o knajpie gdyby to był ktoś z bliskich znajomych, ale jak to na zasadzie kilku rozmów przy okazji jakichś zlotów, czy innych spotkań to raczej na tematy służbowe się nie schodzi.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, jmk napisał:

A jak tam idzie budowa, ruszyliscie coś?

Okna, drzwi, brama garażowa zamówione. Za około 3 tyg mają wstawiać, na razie bez drzwi,żeby się nie zniszczyły.

A tak to jeszcze chwilę czekamy na trochę ciepła.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brachu napisał:
7 minut temu, Makk napisał:
Okna, drzwi, brama garażowa zamówione. Za około 3 tyg mają wstawiać, na razie bez drzwi,żeby się nie zniszczyły.
A tak to jeszcze chwilę czekamy na trochę ciepła.

Włącz dmuchawę.

Taa, nie dzięki. Wolę poczekać (i w zasadzie nie ode mnie to zalezy, tylko od Pana) i mieć porządnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Brachu napisał:

Imię po chińsku: Lubię Ryż :keke:

To jeszcze nie byłoby takie złe. Gdy chodziłem z Chinką ta odczytała tatuaż jednej z moich koleżanek, który miał być jej imieniem. Gosia dostała znaki, które brzmią jak Małgorzata i jej imię gdy już się przeczytało to były to dwa nazwiska znaczące chyba jakąś broń, kurz i potem styl i krzesło :keke: 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, z0nk napisał:

To jeszcze nie byłoby takie złe. Gdy chodziłem z Chinką ta odczytała tatuaż jednej z moich koleżanek, który miał być jej imieniem. Gosia dostała znaki, które brzmią jak Małgorzata i jej imię gdy już się przeczytało to były to dwa nazwiska znaczące chyba jakąś broń, kurz i potem styl i krzesło :keke: 

Ktoś PRAWIE znał ten język. Albo źle wykonany, bo jeden zawijasek mnie, albo za mało i już inny znaczek jest- co innego znaczy.

Dlatego to głupota robić sobie takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Makk napisał:

Ktoś PRAWIE znał ten język. Albo źle wykonany, bo jeden zawijasek mnie, albo za mało i już inny znaczek jest- co innego znaczy.

Dlatego to głupota robić sobie takie rzeczy.

Prawdopodobnie. Jeżeli już miałbym robić szlaczkowy tatuaż ze znaczeniem to tylko u osoby, która natywnie zna język ;] a dwa no to było dość oczywiste, że kiedy zrobi sobie tatuaż, który ma brzmieć jak Małgorzata to wyjdzie bełkot. Chińczyk widząc to nie domyśli się nawet, że to ma być imię, a zastanawiać się będzie co ma wspólnego kurz, broń i krzesło i dlaczego to ktoś na sobie umieścił :keke: generalnie mogę mylić słowa jeśli chodzi o znaczenie, to było parę lat temu, ale mniej więcej taki był ich sens :D 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, z0nk napisał:

Chińczyk widząc to nie domyśli się nawet, że to ma być imię, a zastanawiać się będzie co ma wspólnego kurz, broń i krzesło i dlaczego to ktoś na sobie umieścił

 

Przecież taki tatuaż nie jest dla Chińczyków, tylko żeby był tajemniczy, i jak ktoś się zapyta, co znaczy, to wtedy można zabłysnąć. Ten co zna język się nie zapyta :keke: 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Reaper napisał:

Tak, to inna sytuacja była.

@Man_iac restauracja z ramenem znajomej mojej i @Hajda ;) 

 

 

Poważka? Absolutny top w Polsce.

56 minut temu, Makk napisał:

Nom.

 

Poka jak będzie efekt

Jezus maria, popełniłem błąd picia z ludźmi w przedziale wiekowym 22-26 (kelnerzy w pracy), nigdy więcej, nie wiedziałem że takie kace istnieją.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gabe napisał:

 

Przecież taki tatuaż nie jest dla Chińczyków, tylko żeby był tajemniczy, i jak ktoś się zapyta, co znaczy, to wtedy można zabłysnąć. Ten co zna język się nie zapyta :keke: 

Równie dobrze można zrobić sobie przypadkowe szlaczki w stylu dziecięcych bazgrołów :keke: to dopiero tajemniczość!

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, z0nk napisał:

Prawdopodobnie. Jeżeli już miałbym robić szlaczkowy tatuaż ze znaczeniem to tylko u osoby, która natywnie zna język ;] a dwa no to było dość oczywiste, że kiedy zrobi sobie tatuaż, który ma brzmieć jak Małgorzata to wyjdzie bełkot. Chińczyk widząc to nie domyśli się nawet, że to ma być imię, a zastanawiać się będzie co ma wspólnego kurz, broń i krzesło i dlaczego to ktoś na sobie umieścił :keke: generalnie mogę mylić słowa jeśli chodzi o znaczenie, to było parę lat temu, ale mniej więcej taki był ich sens :D 

 

Jeszcze większa głupotą były tribale, gdzie każdy odpowiednio zawinięty i umiejscowiony ma znaczenie i odniesienie w kulturze. Kojarzę jedną, góra dwie osoby na południu Polski, które wiedzą co dziarają w tym i potrafią to robić.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...