Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Brachu napisał:
7 minut temu, z0nk napisał:
Często na allegro wystawiają same pudełka za jakieś grosze do przeróżnych gier emoji6.png 

Znalazłem 2018 za 41 pln

Oł to jednak drogo. Chyba najwięcej dałem 30, ale to za ładną edycję Divine Divinity OS

 

Ale tak pierwszy z brzegu:

https://allegro.pl/oferta/football-manager-2018-box-pudelko-pc-pl-7559296099

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SZk napisał:

@verlee jedziesz Laska z "Chlopakow...", ale tez ciekawi mnie, jak rozwiazalbys taki dylemat, gdy po 35 latach rozumiesz swiat na tyle, ze doskonale wiesz, ze to, co lubisz i umiesz robic, jest malo platne, zwlaszcza jesli myslisz o tym w kategorii "excellence", zas gorzka swiadomosc realiow rynku kompletnie zniecheca Cie do poswiecania czasu na szlifowanie talentu, co sprawia, ze czujesz, ze cos w Tobie obumiera, a jednoczesnie wiesz, ze gdybys poswiecal na to czas, najprawdopodobniej nie mialbys go na sensowne zarabianie.

 

A "Szkarłatne godło odwagi" to - poza tym, ze brzmi jak chujowa metafora - XIX-wieczna powiesc o mlodym dezerterze z wojny secesyjnej, czyli o sytuacji tak dalekiej od wspolczesnych realiow, ze uzywanie jej, w dodatku zaposredniczone przez Borgesa, traci Grzesiakiem czy TED-talkami. 

Dużo ostatnio w Tobie goryczy, drogi Michale.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Scorpio napisał:

Dużo ostatnio w Tobie goryczy, drogi Michale.

Ale talent nadal jest. Ta jego wypowiedź to dwa zdania, po jednym na akapit. Dokładnie czuję jego zmęczenie pod koniec pierwszego. 

 

SZk, talent jest, rób amatorsko to, co kochasz, praca będzie pełniła rolę służebną. I rób to długo, tak z 65 lat jeszcze co najmniej. 

 

A potem zastanów się nad zmianą. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...