Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre pytanie. Testowałem stream z PS4, puściłem Enter the Gungeon. Póki co mogę puszczać samą rozgrywkę, więc taki EtG mogę dla jakiegoś desperata w tle udostępniać ;). Muszę najpierw mikrofon ogarnąć i zobaczyć jak wygląda streamowanie z PC. Fajnie by było kiedyś pójść z serią retro i mojej biblioteki z GOG-a. Jest tam trochę fajnych tytułów do zaprezentowania, o których można pogadać :). Mordy raczej nie chcę pokazywać, zresztą teraz nie bardzo mam jak, musiałbym najpierw do tego jeden pokój przygotować ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Melduje sie z lotniska w Singapurze, chyba najfanjejsze lotnisko, na jakim bylem - wszedzie blisko, wszystko swietnie oznaczone, zadbane (np. w toalecie stoi caly czas sprzatacz, i wchodzi do toalety jak z niej wyjdziesz, zeby posprzatac :D), a przy tym ma sie wrazenie, ze jest przytulnie. Mnostwo restauracji i sklepow z ludzkimi cenami w bezclowkach. Tylko przy kontroli paszportowej bardzo wypytywali, trzeba bylo pokazywac np. bilety powrotne.

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kuab napisał:

Melduje sie z lotniska w Singapurze, chyba najfanjejsze lotnisko, na jakim bylem - wszedzie blisko, wszystko swietnie oznaczone, zadbane (np. w toalecie stoi caly czas sprzatacz, i wchodzi do toalety jak z niej wyjdziesz, zeby posprzatac :D), a przy tym ma sie wrazenie, ze jest przytulnie. Mnostwo restauracji i sklepow z ludzkimi cenami w bezclowkach. Tylko przy kontroli paszportowej bardzo wypytywali, trzeba bylo pokazywac np. bilety powrotne.

 

Jak jetlag?

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, kuab napisał:

Melduje sie z lotniska w Singapurze, chyba najfanjejsze lotnisko, na jakim bylem - wszedzie blisko, wszystko swietnie oznaczone, zadbane (np. w toalecie stoi caly czas sprzatacz, i wchodzi do toalety jak z niej wyjdziesz, zeby posprzatac :D), a przy tym ma sie wrazenie, ze jest przytulnie. Mnostwo restauracji i sklepow z ludzkimi cenami w bezclowkach. Tylko przy kontroli paszportowej bardzo wypytywali, trzeba bylo pokazywac np. bilety powrotne.

Rób notatki rozważam intensywnie Singapur na lato

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

Melduje sie z lotniska w Singapurze, chyba najfanjejsze lotnisko, na jakim bylem - wszedzie blisko, wszystko swietnie oznaczone, zadbane (np. w toalecie stoi caly czas sprzatacz, i wchodzi do toalety jak z niej wyjdziesz, zeby posprzatac :D), a przy tym ma sie wrazenie, ze jest przytulnie. Mnostwo restauracji i sklepow z ludzkimi cenami w bezclowkach. Tylko przy kontroli paszportowej bardzo wypytywali, trzeba bylo pokazywac np. bilety powrotne.

Dziękuję Pan @kuab, czy mogę prosić o codzienną lub kilka razy dziennie takie relacje? Jeszcze nie mam nic klepniętego, ale szczerze wierzę, że uda mi się polecieć tam w tym roku.

 

1 godzinę temu, Makk napisał:

Cze.

@Reaper ty może zamawiałeś bluzę z nadrukiem ze strony mrgugu.com ? Jaki rozmiar brałeś? Mi wychodzi 2XL :-k a zastanawiam się lekko nad 3XL.

Z Aloha from Deer (@Pulek to są te dwa sklepy co dzisiaj gadaliśmy), ale to chyba jedno i to samo. Ja mam wszystkie bluzy XL, a mam wagi prawie 100kg i 1,84m wzrostu.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

kurwa jaki mam kryzys zawodowo-egzystencjalny. Muszę coś zmienić w życiu, ale nie wiem do czego chce dotrzeć :(:/

Możemy sobie zbić pionę :D 

 

Jutro idę pogadać z ziomkami z roboty, którzy zarządzają siecią naszą, bo w Świnoujściu nie ma komu robić aktywacji, a oni nie mogę znaleźć tam żadnej firmy miejscowej. Może mi się uda wbić w ten temat.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...