Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Misiek napisał:

lol uzewnętrznianie się w Maryni jest głupie, a w depresyjnym i KZS to już jak najbardziej spoko, no dajcie spokój :) 

 

Przecież nie o to chodzi w jakim temacie to było :roll: . Wiadomo, że to indywidualna kwestia, jeśli nie miał z tym problemu, to ok. Jak dla mnie to kwestia wyczucia, rozumiem podzielenie się jakimś intymnym problemem jeśli potrzebuje się rady/wsparcia. Ale on IMO przesadzał, momentami to był właśnie skrajny ekshibicjonizm i tyle, było przecież relacjonowanie ze szczegółami wyznawania miłości jakiejś innej dziewczynie, regularne sprawozdania o czym rozmawia przez telefon z rodziną jego koleżanka z pokoju (weteranka), itd. Rozumiem bycie gadułą, ale kaman ;) . 

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wujek jest jaki jest, ale chętnie bym się z nim piwka czy wódeczki napił :) Można go krytykować, ale to forum oraz znajomość z kilkoma osobami stąd naprawdę dużo mu dały, nawet do tego Crusaders czy Wombatów nie wiem czy by poszedł, gdyby nie kilka impulsów stąd. A demoniczna, czy inne jego chwilowe podrywy w tamym okresie, to też zasługa jednak usera ;) Sam Wujek bardzo dobry i pozytywny człowiek.

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza
Najebałem się wczoraj jak szatan. Ostatnio za często mi się to zdarza, wiec chyba muszę zrobić przerwę bo coraz gorzej to znoszę  
 
Jeszcze jestem pijany, ale już czuje jak będę zdychał za kilka godzin.

Klinem go Panie, klinem!
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...