Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

lol uzewnętrznianie się w Maryni jest głupie, a w depresyjnym i KZS to już jak najbardziej spoko, no dajcie spokój  
No to nie napiszę tego co chciałem napisać ;p Ale mam depresję i chciałem się wygadać po Timonowemu żeby mi ulżyło
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, lad napisał:

Najebałem się wczoraj jak szatan. Ostatnio za często mi się to zdarza, wiec chyba muszę zrobić przerwę bo coraz gorzej to znoszę :( 

 

Jeszcze jestem pijany, ale już czuje jak będę zdychał za kilka godzin.

Nie wiem czy juz tu tego nie pisalem, ale zrobi sobie dziecko - od razu przestaniesz pić ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, lad napisał:

Przecież można pic i jarac jak ma się dziecko, tylko trzeba wstać rano.

 

Prawda, ale dziecko musi być na tyle duże, żeby przesypiało całą noc. :P

32 minuty temu, Man_iac napisał:

Ale wiecie, że kołdry są produkowane w różnych rozmiarach? :D Ja mam 220 cm, więc nawet na kota się znajdzie miejsce przy stopach :D

 

Maniek will be Maniek. Wszyscy zrozumieli, że to żart, ale nie on :D

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

Gram sobie Evertonem w FM i po 32 kolejkach mam 5 punktów straty do Liverpoolu, który strzelił 87 goli i ma GD +65. Jakiś angielski FYM ich robił chyba.

 

Miałem zaczynać od nowa, żeby coś pisać na forumie, ale wygenerował mi się "Nowy Michael Owen", więc chyba nie dam rady go odpuścić :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, lad napisał:

Przecież można pic i jarac jak ma się dziecko, tylko trzeba wstać rano.

Moja wczoraj skonczyla 8 miesiecy a i tak budzi sie kilka razy w nocy (np dzisiaj o 3, zeby sobie wstac, oprzec sie o szczebelki i zaczac do nas gadac ;) ). No i nawet jezeli by przesypiala noc, to wstawanie z nia miedzy 6 a 7 i spedzanie oraz uwazanie na nia przez kilka godzin, nie jest najlepszym czasem do kacowania ;)

 

W kazdym razie, mnie corka wyleczyla z picia alkoholu bardzo szybko :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Jarosław najlepszym przykładem, mały, głośny, zadziorny, złośliwy gnom. Zresztą u psów jest tak samo, im mniejszy tym glosniejszy. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Apropo picia to ja dzisiaj będe miał mocarnie szurane :-k Koledze się urodziło dziecko, w sumie trzecie, więc myślałem, że już tak nie będzie świętował, no bo ile można. Dzieciak się urodził we wtorerk, więc myślałem, że już dawno opite, a tutaj niespodzianka - rodzili nie w Kaliszu, a gdzie indziej i mieli wynajęty w szpitalu pokój rodzinny i go po prostu nie było na miejscu. I dzisiaj na szybko organizuje poczęstunek. Także może być strasznie :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, me_who napisał:

Apropo picia to ja dzisiaj będe miał mocarnie szurane :-k Koledze się urodziło dziecko, w sumie trzecie, więc myślałem, że już tak nie będzie świętował, no bo ile można. Dzieciak się urodził we wtorerk, więc myślałem, że już dawno opite, a tutaj niespodzianka - rodzili nie w Kaliszu, a gdzie indziej i mieli wynajęty w szpitalu pokój rodzinny i go po prostu nie było na miejscu. I dzisiaj na szybko organizuje poczęstunek. Także może być strasznie :D 

Wylaczam telefon! 

 

:D 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, lad said:

Gram sobie Evertonem w FM i po 32 kolejkach mam 5 punktów straty do Liverpoolu, który strzelił 87 goli i ma GD +65. Jakiś angielski FYM ich robił chyba.

 

Miałem zaczynać od nowa, żeby coś pisać na forumie, ale wygenerował mi się "Nowy Michael Owen", więc chyba nie dam rady go odpuścić :D

 

Pokaż dzieciaka, pokaż taktyke, a najlepiej to zacznij teraz pisać to, co grasz :P będę plusował jak @wojt3k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...