Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gacek, choć nie potrafi prowadzić dyskusji, to chociaż ma coś do przekazania ;)

 

Nie no, nie poznałem Przecinaka osobiście, pewnie jest spoko gościem, bo mimo wszystko przez wiele osób był lubiany, ale jego internetowy obraz, jaki sobie wykreowalem z jego maryniowej aktywności, jest nadal skutecznie zniechecajacy. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

O jeny jaki sobie zrobiłem pyszny sos mango-habanero. Miesiąc prawie leżał w słoiczku i pięknie się przegryzł. Idealnie ostry :]

35 minutes ago, schizzm said:

Gacek, choć nie potrafi prowadzić dyskusji, to chociaż ma coś do przekazania ;)

 

Nie no, nie poznałem Przecinaka osobiście, pewnie jest spoko gościem, bo mimo wszystko przez wiele osób był lubiany, ale jego internetowy obraz, jaki sobie wykreowalem z jego maryniowej aktywności, jest nadal skutecznie zniechecajacy. 

Tak gadasz, a pewnie byś z chęcią poczytał o przygodach z weteranką.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, szramek napisał:

O jeny jaki sobie zrobiłem pyszny sos mango-habanero. Miesiąc prawie leżał w słoiczku i pięknie się przegryzł. Idealnie ostry :]

Tak gadasz, a pewnie byś z chęcią poczytał o przygodach z weteranką.

 

Albo o "demonicznej" <3  te historie to już był hardcore :D 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, kuab napisał:

Nie kojarzę albo wyparłem, rozwiń? :D

 

Miał fazę, że mocno ekshibicjonistycznie i ze szczegółami relacjonował swoje przygody z kobietami. Jedną z nich nazywał demoniczną przez akcje jakie odstawiała. Jedna z lepszych historii była taka,  że oglądali jakiś dziwny film, w którym sporo dialogów było w egzotycznych językach i on podzielił się obserwacją, że mogliby dać napisy do tych fragmentów, na co ona odpowiedziała, że czasami opanowuje ją dziwny stan i rozumie języki, których się nigdy nie uczyła. Powiedziała mu, że to aramejski i tłumaczyła na bieżąco co mówią :D;). Jak to teraz piszę, to zacząłem się zastanawiać, czy czasem nie cisnęła z niego beki, ale przedstawiał to wtedy tak, że laska jest legitnie psycho. Swoją drogą, potem podzielił się w maryni info, ze go rzuciła mówiąc, że jest słaby w łóżku, a Johniss go pocieszał :D. Skala tego ekshibicjonizmu już wtedy mnie szokowała. Głupio się z tego śmiać, rozumiem że może potrzebował się wygadać, a nie miał komu, ale robienie tego na publicznym forum było jednak głupie. 

 

(PS. Tak, moja pamięć to błogosławieństwo i przekleństwo jednocześnie ;) ) 

  • Lubię! 7
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...