Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zacznę pisać jakiegoś bloga z poradami odnośnie fantasy PL. Wystarczy robić transfery odwrotne od tych przeprowadzanych przeze mnie. Ostatnie transfery do sprzedaż Hazarda i Jimeneza. Punktu w tej kolejce: Hazard 13, Jimenez 5

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Reaper napisał:

Ja właśnie obejrzałem netflixowy dokument o przekręcie z festiwalem Fyre, grube to :D 

 

No była to niezła śmiechawka w światku muzycznym w zeszłym roku :kekeke: 

 

Ja oglądam teraz różne dokumenty Louisa Theroux z BBC, fajniusie są. Kolo po prostu gada sobie z różnymi ludźmi, zero gadających głów i udawania obiektywności. Bardzo ciekawe tematy, od luksusowych burdeli w USA, po operacje plastyczne (również mężczyzn), neo-nazistów, Westboro Baptist Church, prywatne oddziały policji w RPA.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pulek napisał:

zdzieliłem jedno w międzyczasie, czas na drugie :-k i na kolację am am am.

 

walczę w kulkach z budowaniem kadry po sezonie, i jeszcze to potrwa. masakra.

Ja też. Ale mnie wkurwia to, że nikt nie chce kupić tych Mirallasów, Martinów i Sandrów.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Pro tip. Nie można podpiąć wirtualnej karty Revolut po Apple Wallet :( Kurde wyszedłem z domu bez hajsow :roll: 

Pod Google Pay się da, JUST SAYING

Teraz, Reaper napisał:

Pod Google Pay się da, JUST SAYING

A, poczekaj, znaczy wirtualną nie wiem czy się da, ale fizyczną tak :-k W aplikacji Revoluta masz dane swojej karty fizycznej, nie możesz ich sobie wpisać i dodać ją w ten sposób do Apple Wallet?

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...