Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Może tak po prostu było? :-k 

3 stycznia, lobby hotelu Iberostar na Kubie, godziny poranne. Przychodzi do mnie SMS, moim zdaniem najważniejszy w nowożytnej historii Wisły Kraków. Nadawca: Bogusław Leśnodorski.

„A może ja bym pomógł tej Wiśle z licencją? Przecież oni chyba nie mają pojęcia co robić. Co sądzisz?”

 

Nie wydaje mi się żeby SMS pana Leśnodorskiego do pana Stanowskiego był najważniejszym w nowożytnej historii Wisły Kraków.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nie kupuję jakoś tego, ze wszyscy na około byli nieogarnięci, tylko Leśny wjechał cały na biało ze swoja zajebistą kancelarią i tylko on był w stanie uratować Wisłę. Nie twierdzę, że nie pomógł, pewnie poświęcił swój czas, pospinał to. Tylko, że pisanie (mówienie), ze nikt inny by tego nie potrafił i bez niego (i Stanowskiego rzecz jasna) by wszystko pierdolnęło to tez przegięcie.  Oczywiście tez Stanowski, choć to związku nie miało za bardzo z Wisłą, musiał się pochwalić, ze był na wakacjach na Kubie :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

e tam, ja bym się tak nie wczuwał w te jego dopowiedzenia. bardziej przeraża mnie patologia w tym klubie i szereg rzeczy, które się w międzyczasie zdarzyły w tak krótkim czasie, które pozwoliły Wiśle odzyskać stabilizację. przypominam, że Wisła w momencie tej nieudanej sprzedaży miała na koncie 50 tysięcy złotych (sic!)

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z użytkownikiem Hajdem. Historia bardzo ciekawa, ale Stanowski nie byłby sobą, gdyby trochę sobie nie dodał :)

 

Spodziewam się, że czuje możliwość jakichś biznesów z pozytywnymi bohaterami tej całej akcji (oprócz Błaszczykowskiego, bo jego nie wiem czy lubi :-k )

Odnośnik do komentarza

przeczytałem te postulaty Biedronia, i śmiechłem xD ładnie to ktoś podsumował:

Cytat

Biedroń w pigułce:
Podwyżki dla nauczycieli o 100%,
podwyżki płacy minimalnej docelowo o 100%,
podwyżki emerytur dla ok. 700 000 emerytur o ok. 100%
2% PKB na naukę (czyli podwyżka o jakieś 100%)
autobus w każdej gminie,
wzrost wydatków na NFZ do 7,2% PKB,
energetyka chyba z kosmosu (bo rezygnacja z węgla w 15 lat XDD i bez atomu),
bezpłatny transport publiczny do 26 roku życia (!!!) za bóg wie ile,
bezpłatny internet.

A skąd na to wszystko pieniądze? Od Kościoła (XDDD) i z likwidacji IPN (XDDDD), pozostałe źródła finansowania:
cyfryzacja
"sprawna opieka zdrowotna" w jakiś sposób ma dać budżetowi 3,6 mld zł, gospodarce kolejne 10 mld
"zwycięska walka ze smogiem", mimo że smog w ogóle nie zaadresowany (bo energetyka węglowa naprawdę nie generuje smogu) - 15 mld zł więcej w budżecie
"zwiększone wpływy z podatków dzięki rozkręconej gospodarce" - bardzo życzeniowe myślenie, patrząc na dzisiejszy poziom bezrobocia.

Można się rozejść, nic poważnego z tego nie będzie.

 

  • Lubię! 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...