Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam się te wczorajsze postulaty Biedronia podobały - od aborcji i gornictwa az po kościół. Chciałbym mieszkać w pełni laickim, nowoczesnym kraju. Obietnice podwyżek itp uważam za bzdury, bo tego się nie da zrobić, ale na chwilę obecną jestem na tak. Pewnie przejadę się tak samo jak na Palikocie kilka lat temu, ale w tej chwili nie mam za bardzo na kogo zagłosować z opozycji.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Ojciec ówczesnej dziewczyny mojego znajomego był jednym z głównych oskarżonych w sprawie FOZZ xd

 

Poza tym chyba mnie nikt nie przebije, bo sprzedałem kiedyś rybę wędzoną Rychowi Peji.

 

A no i w Londynie przed finałem Pucharu Anglii minąłem się na chodniku z Garym Speedem, który biegł w koszulce Sheffield United.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

A ja pracowałem w najsłynniejszej kancelarii komornicze w Polsce i znam 99% osób które w ostatnim czasie zgarnia ABW<bezradny>. Przyznam, że jedna z funkcjonariuszek jest mega sexy. Aż dałbym się jej przesluchac;) 

 

Zajebista jest ta francuska generacja piłkarzy. Dzięki niej moje fmowe alter ego zdobywa kolejne puchary. Drugie z rzędu ME mogę wpisać w cv. Dodając do tego ostatnie dwie edycje MŚ to Francja pod moimi rządami wygrywa 4 najważniejsze turnieje z rzędu(dodając ME 2020 i triumf pod wodzą Wengera jest to już 5). I jak zwykle pytanie, odejść w glorii niepokonanego czy walczyć dalej? 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, lad napisał:

Poza tym chyba mnie nikt nie przebije, bo sprzedałem kiedyś rybę wędzoną Rychowi Peji.

 

Jeśli takie znajomości bierzemy pod uwagę, to w hotelu, w którym pracowałem nocowali: Ich Troje (w okresie świetności, ale bez Wiśniewskiego, bo miał w okolicy dom letniskowy), Kombii (przez dwa i) czy Doda.

 

Natomiast z Markiem Piekarczykiem piłem kiedyś piwo, nie w hotelu, i rozmawiałem o solowej płycie - którą w końcu nagrał, choć wtedy raczej nie było to prawdopodobne. Obawiam się, że może tej rozmowy nie pamiętać ;) 

 

A, no i jestem na "cześć" z Rafałem Jackiewiczem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, T-m napisał:

Ej ziomeczki - potrzebuję jakiejś dobrej chmury do przechowywania danych - tak do 10gb. Ważne, żeby można to współdzielić z ludkami. I nie, nie chcę onedrive'a :) do 10€ miesięcznie jestem w stanie łyknąć :)

Dysk Google 15 GB free

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, lad napisał:

Poza tym chyba mnie nikt nie przebije, bo sprzedałem kiedyś rybę wędzoną Rychowi Peji.

Jeszcze jako gimbus miałem wątpliwą przyjemność nocować u kumpla, który mieszkał piętro nad Peją. Głośno, policja nie załatwiła sprawy po cichu, jedna gwiazdka, nie polecam :(

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, T-m napisał:

Ej ziomeczki - potrzebuję jakiejś dobrej chmury do przechowywania danych - tak do 10gb. Ważne, żeby można to współdzielić z ludkami. I nie, nie chcę onedrive'a :) do 10€ miesięcznie jestem w stanie łyknąć :)

Ja używam Dropboxa, gdzieś tyle płacę i mam 1TB.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, T-m napisał:

Ej ziomeczki - potrzebuję jakiejś dobrej chmury do przechowywania danych - tak do 10gb. Ważne, żeby można to współdzielić z ludkami. I nie, nie chcę onedrive'a :) do 10€ miesięcznie jestem w stanie łyknąć :)

Chwalę sobie box.com, jeżeli z jakiegoś powodu dysk google odpada ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...