Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham fm...są IO więc 6 kluczowych graczy nie weźmie udziału w meczach o trofeum mistrzów i superpuchar Europy ponieważ walczą o medale. W tej 6 są bramkarze nr 1 i 2(obaj Brazylijczycy i obaj ponad 23 lata, jaki jest sens zabierać aż dwóch bramkarzy powyżej wieku?) oraz jeden napastnik. Dodam, że pozostałych 3 napastników jest kontuzjowanych...

Odnośnik do komentarza

Ja jebie, TVP wczoraj opublikowała wizerunki i miejsca pracy osób, które brały udział w tej zadymie z Ogórek. Co się odpierdala w tym kraju, niemożliwe.

 

Nie wiem czy Orwell by coś takiego wymyślił.

 

A dobra, było już w wewnętrznej.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, lad napisał:

Ja jebie, TVP wczoraj opublikowała wizerunki i miejsca pracy osób, które brały udział w tej zadymie z Ogórek. Co się odpierdala w tym kraju, niemożliwe.

 

Nie wiem czy Orwell by coś takiego wymyślił.

 

A dobra, było już w wewnętrznej.

 

No właśnie ja tego nie ogarniam. Rozumiem, że komuś wymsknęłoby się w jakimś wejściu na żywo, ale to był przygotowany materiał, przez kilku różnych ludzi zapewne, ktoś to widział przed emisją i klepnął. Nikomu nie przyszło do głowy, że to się całkowicie mija z rozumem i godnością człowieka, nie mówiąc już o prawie.

 

Moim zdaniem, ktoś za to powinien stanąć przed sądem, nie wiem, choćby za podżeganie :/ 

 

Oczywiście uważam sam protest za przesadzony, tzn nie uważam, że blokowanie wyjazdu, obklejanie samochodu naklejkami i porysowanie go (?) za właściwe środki protestu, sama obecność i okrzyki by wystarczyły. No ale - nazwijmy to po imieniu - nawoływanie do linczu tych osób to jest skandal :roll: 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Mnie nawet nie tyle oburza sama publikacja, bo jestem w stanie sobie wyobrazić głupią pomyłkę (acz tu, jak pisał Gabe, to było ukartowane), bo za bardziej szkodliwe uważam następcze tłumaczenie funkcjonariuszy PiS jak Pereira czy tego gościa z Wiadomości, przykładowo:

Dylw6SrXcAArkWu.jpg:large

 

To jest haniebne. Ciekaw jestem, czy gdy w kraju zostanie przywrócona praworządność i ktoś będzie głosił "za rządów PiS funkcjonował układ o charakterze paramafijnym, wykorzystujący usłużnych partii dziennikarzy, których lojalność była wynagradzana za pośrednictwem spółek-córek partii", to pan Samuel będzie równie chętnie użyczał swoją twarz do materiałów o "złych ludziach publicznie atakujących innych i robiących rzeczy podłe".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Podobnie uważam, że jakakolwiek wiara w postulaty Biedronia to naiwność. Mam też obawy, że wracając sejmu wróci Biedroń sprzed 10 lat czy ilu tam, gdzie był jednym z wielu krzyczaczy. Ze względu na obrzydzenie polityką w ostatnim czasie przymierzałem się do nieważnego głosu (znowu), a w przypadku Biedronia może mnie tylko przekonać właśnie zmiana komunikacji w polityce (w jego wykonaniu) no i więcej bliższego mi światopoglądu w dyskursie. I tak będzie przybudówką do PO w następnej kadencji więc pytanie ile ugra ze swoich postulatów.

 

Podwyżek i kopalń nie skomentuje, na stronie opisuje jak to stworzy 200k miejsc pracy przy odnawialnych źródłach energii do czasu zamknięcia kopalń. Ciekawe, kurwa, jakich? Zbudujemy fiordy czy milion wiatraków xD ?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ajerkoniak napisał:

Podobnie uważam, że jakakolwiek wiara w postulaty Biedronia to naiwność. Mam też obawy, że wracając sejmu wróci Biedroń sprzed 10 lat czy ilu tam, gdzie był jednym z wielu krzyczaczy. Ze względu na obrzydzenie polityką w ostatnim czasie przymierzałem się do nieważnego głosu (znowu), a w przypadku Biedronia może mnie tylko przekonać właśnie zmiana komunikacji w polityce (w jego wykonaniu) no i więcej bliższego mi światopoglądu w dyskursie. I tak będzie przybudówką do PO w następnej kadencji więc pytanie ile ugra ze swoich postulatów.

 

Podwyżek i kopalń nie skomentuje, na stronie opisuje jak to stworzy 200k miejsc pracy przy odnawialnych źródłach energii do czasu zamknięcia kopalń. Ciekawe, kurwa, jakich? Zbudujemy fiordy czy milion wiatraków xD ?

 

002.jpg

 

:kekeke: 

  • Lubię! 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Biedroń to ciekawe zjawisko. Ale nabraliśmy się na Palikota, Kukiza to i na Biedronia się nabierzemy :roll: 

Teraz, ajerkoniak napisał:

Takie, tylko tęczowe :d

 

Istnieje opcja, że jak dostanie dobry wynik (nie wiem, 6/7%?) to pozostałe partie (poza PiS, czyli w sumie tylko PO xD) zauważą sens w jego polityce i któreś z postulatów albo będą realizowane albo faktycznie wiatr zawieje na lewo.

 

Wszyscy spierdolą do partii rządzącej jak to bylo u Kukiza :P 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...