Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy na pewno teraz ogląda Anwil - Stal, koszykarski hit ligi, ale przed tym obejrzałem trochę Stanu Futbolu i mega polecam zerknąć jak wrzucą na jutuby. Koleś z Wisły Kraków z jakiegoś innego świata przyszedł. Rzucał takim słowami, że Andrzej Iwan nie miał pojęcia w jakim programie się znajduje i czy to jeszcze piłka nożna :D Szkoda, że Bońka tam jeszcze nie wrzucili.

 

Fragment jak jeszcze słuchałem:

- Jestem człowiekiem binarnym, chociaż wiem, że świat jest probabilistyczny.

- Tego słuchają zwykli kibice, mogą nie zrozumieć.

- Okej, antropologicznie...

 

Wszystkie to trudne słowa.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, beeres napisał:

Każdy na pewno teraz ogląda Anwil - Stal, koszykarski hit ligi, ale przed tym obejrzałem trochę Stanu Futbolu i mega polecam zerknąć jak wrzucą na jutuby. Koleś z Wisły Kraków z jakiegoś innego świata przyszedł. Rzucał takim słowami, że Andrzej Iwan nie miał pojęcia w jakim programie się znajduje i czy to jeszcze piłka nożna :D

 

Fragment jak jeszcze słuchałem:

- Jestem człowiekiem binarnym, chociaż wiem, że świat jest probabilistyczny.

- Tego słuchają zwykli kibice, mogą nie zrozumieć.

- Okej, antropologicznie...

 

Wszystkie to trudne słowa.

Kruci, jakby wygrali jakby mu odpowiedzieli:

- Azaliż, cny kawalerze, czy w tych cyrkumstancjach waćpan wizualizuje swoje jestestwo w strukturach rzeczonej imprezy? Hazard wielki, a frukta odległe.

  • Lubię! 3
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Miałem 71 meczów bez porażki w Szkocji. Zgadnijcie kto to przerwał.

 

PIERDOLONE ST. JOHNSTONE.

 

No kurwa ja jebe, to jakis żart? To zespół co mnie dwa razy okradł z trypletu w Pucharze Ligi! To nie jest przypadek. To pierdolony spisek!

 

Ja pierolę, pojadę do Szkocji, wsiądę w.....chuj, autobus, albo pociąg. I pojadę do Perth, i kurwa pojadę na stadion STJ, i się zapytam: Serio? Serio St. Johnstone? Masz godność i rozum człowieka?

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Nie no, nieeeee. Pokolenia IKEA jest mniej szkodliwe. Kominka przebija tylko Jakóbiak, chociaż to kapkę inna branża. Chyba, że Kominek też poszedł w coaching

A Kominek to nie poszedł w coaching w momencie, w którym się ujawnił, czyli jakieś 5 lat temu? Albo i wcześniej?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SZk napisał:

PI to jest jak blog Parovy z ta roznica, ze pisze go spelniony finansowo korpoludek w permanentnym kryzysie wieku sredniego, a nie junior copywriter z jednej z tysiecy firemek marketingowych. Tematycznie oba to harlequiny sprzedajace wizje iluzorycznego chwilowego leczenia weltschmerzu bezsensownym przypadkowym seksem, z podkreslaniem atawistycznych pobudek, pierwotnych instynktow, oczywiscie przy wymienianiu jako rekwizytow produktow najdrozszych marek.

 

Natomiast Kominek to jest koniunkturalista, palujacy sie soba jako sprytnym biznesmenem, pionierem blogosfery, uzurpujacy sobie prawo do moralizowania, jednoznacznych ocen i pozerskiego cynizmu.

 

Mroczni bogowie, mam odruchy wymiotne obcując z tymi tekstami nawet pośrednio, poprzez Twój opis :lol:

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ajerkoniak napisał:

Szczerze to nie mam pojęcia, ostatni raz o nim czytałem przy rebrandingu na Jasona Hunta, resztę olałem. Udaje mi się nic o nim nie wiedzieć <3 

No to skoro nie znam nazwy Jason Hunt, to to musi być coś późniejszego, on się ujawnił przy okazji zmiany domeny z tej z blox (wtedy go czytywałem regularnie, fajny lolcontent), jakoś w pierwszej części moich studiów, wtedy (liceum i początek studiów) to się jeszcze czytywało czasem. Pamiętam, że jakoś razem ze zmianą domeny pojawiało się więcej takich życiowych popierdywań w stylu Paróvy, a mniej tekstów trafiających do serduszek gimbazy, to przestałem tam zaglądać.

Teraz tak sobie myślę, że to mogło być dużo dawniej niż 5 lat temu, jak ten czas leci.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Perez napisał:

 

Ha, 40 dni, czyli tak mnie dzisiaj browar cisnie, bo zaraz post trzeba rozpoczac.

Jeśli przyjmiemy założenie, że ostatnie piwko wypiłem po północy, to ja już dzisiaj po ;) I chyba więcej nie będzie, bo poranek miałem meeeega ciężki :|

 

Ale ustawiłem właśnie, że za miesiąc wpadają jeszcze do mnie dwaj najlepsi kumple z liceum :D  Więc przygotowania idą pełną parą!

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, me_who napisał:

Miałem 71 meczów bez porażki w Szkocji. Zgadnijcie kto to przerwał.

 

PIERDOLONE ST. JOHNSTONE.

 

No kurwa ja jebe, to jakis żart? To zespół co mnie dwa razy okradł z trypletu w Pucharze Ligi! To nie jest przypadek. To pierdolony spisek!

 

Ja pierolę, pojadę do Szkocji, wsiądę w.....chuj, autobus, albo pociąg. I pojadę do Perth, i kurwa pojadę na stadion STJ, i się zapytam: Serio? Serio St. Johnstone? Masz godność i rozum człowieka?

 

A oni odpowiedza, sorry grasz Celtikiem ;)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...