Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że Espanyol w FM18 ma przepakowaną ekipę, FYM-stajl. Mam dużo młodzików którzy dają radę do rotowania, a Baptistao, Piatti i Moreno to dziki jak mało który. Z transferów takich solidnych to Canales w sumie i wypożyczony Klich z Leeds i Maitland-Niles z Arsenalu. Reszta to w zasadzie ci sami od początku. 

Odnośnik do komentarza

no jeszcze sobie tłumaczę tym, że ja jednak staram się grać w CHUJ realnie, więc nie korzystam z żadnych fmowych trików, nie przepłacam zawodników, nie gram save/load, naprawdę nie robię nierealnych transferów i nie sprzedaje za CHUJ wie ile pieniędzy, tylko w miarę realnie. więc jest szansa, że za szybko się nie zniechęcę za łatwymi wynikami

 

w ogóle o czym ja piszę, jak z Kaiserslautern poniosłem sromotną porażkę :D 

 

ps. jaką gras formacją? nic więcej mnie z taltyki nie interesuje żeby się za bardzo nie inspirować :)

Odnośnik do komentarza

4231 z tym że 2 to MC, trzech AMC i szpica. 

No ja mam tylko jedną zasadę - kupuję tylko przez scouting. Reszta to wolna amerykanka :P

No i tak jak wspominałem wcześniej, na niższych lewelach (jak np. 2 liga czeska) nie mam takich czadowych wyników a wręcz przeciwnie :) więc to fajna odskocznia od ciągłej frustracji. No i na razie noszą mnie na rękach

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kolek23 napisał:
4 minuty temu, Pulek napisał:

bez skrzydłowych? :-k hmmm...

 

Psipadek? Pewnie to exploit FM19 !!!!!1!1!1oneone

no oby :D w sensie ja i tak bym tak nie grał (prędzej Miśkowe 4-4-2), ale dobrze wiedzieć, żeby tak przypadkiem nie zacząć grać, bo będę siał rozpierdziel jak Pan Meler :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Pulek napisał:

zrozumiałbym, gdyby to był Twój 4/5 sezon w la liga, ale kurwa, w 2?

 

ps. @Misiek, jak u Ciebie? 

U mnie jest smuteg i nostalgia... Jeszcze nie wyjebion, ale już zarząd niezadowolony... Mam ochotę zacząć od nowa jak mnie wyjebio, bo się zawziąłem na ten Real Valladolid, ale jak to z opkiem pożenić :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Vami - twardy dowód na to, że Golem zawitał i do Barcelony :) 

 

5MP4bPY.jpg

 

Tzn. musisz mi uwierzyć na słowo, że to moje mieszkanie w Barcelonie ;). Jakby było jasno, to bym Ci zrobił zdjęcię spod Sagrady ;)

Jeśli interesują Cię ceny. Melancholik 4,75e, Gehenna i Lilith - nie pamiętam już który dokładnie ile, ale 5e i 6e. Stouty i Imperiale tutaj chodzą po około 5 euro, więc raczej w granicach normy lub w kategorii "prawie" drogie ;) 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...