Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, me_who napisał:

Bycie silnym jest złe? 

Ja się pytam jak oni to robią, że to właśnie oni mnie ogrywają. Nie Gers, Hibs, Dons, oba Dundee, Kilmarnock, Hearts ale właśnie STJ. Pszypadeg? Nie sondze.

 

Bycie Celtikiem jest źle, ja mam traumę przez granie Queen of the South.

Odnośnik do komentarza

W ogóle to stało się to, czego się obawiałem. Trochę za bardzo przywiazalem się do mojego psiego kolegi że schroniska :(

Pojawiła się myśl, żeby go adoptować, w teorii moja umowa mieszkaniowa na to nie pozwala. Także trzymajcie kciuki, bo będę poruszał temat z właścicielka. Kobieta jest chyba psiara, a przynajmniej jako zdjęcie profilowe na whatsappie ma psa ;), więc może da się przekonać. Co prawda zdaje sobie sprawę, że pies będzie dodatkowym kłopotem przy podróżach, ale chrzanic, coś wymysle. :)

 

@Vami za godzinę się przekonam ;)

  • Lubię! 8
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, schizzm napisał:

W ogóle to stało się to, czego się obawiałem. Trochę za bardzo przywiazalem się do mojego psiego kolegi że schroniska :(

Pojawiła się myśl, żeby go adoptować, w teorii moja umowa mieszkaniowa na to nie pozwala. Także trzymajcie kciuki, bo będę poruszał temat z właścicielka. Kobieta jest chyba psiara, a przynajmniej jako zdjęcie profilowe na whatsappie ma psa ;), więc może da się przekonać. Co prawda zdaje sobie sprawę, że pies będzie dodatkowym kłopotem przy podróżach, ale chrzanic, coś wymysle. :)

 

@Vami za godzinę się przekonam ;)

 

Troszkę trzymam kciuki :) 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, schizzm said:

W ogóle to stało się to, czego się obawiałem. Trochę za bardzo przywiazalem się do mojego psiego kolegi że schroniska :(

Pojawiła się myśl, żeby go adoptować, w teorii moja umowa mieszkaniowa na to nie pozwala. Także trzymajcie kciuki, bo będę poruszał temat z właścicielka. Kobieta jest chyba psiara, a przynajmniej jako zdjęcie profilowe na whatsappie ma psa ;), więc może da się przekonać. Co prawda zdaje sobie sprawę, że pies będzie dodatkowym kłopotem przy podróżach, ale chrzanic, coś wymysle. :)

 

@Vami za godzinę się przekonam ;)

 

 

Też mam brak zwierząt w umowie i rozglądam się za mieszkaniem, przez to, że brakuje mi psiego kompana :(

Odnośnik do komentarza

A w ogóle to powiem wam, że fascynujący jest świat internetów, o których nawet nie mamy pojęcia :D Moja żona bardzo mocno weszła w internetowe społeczności mamusiek, a szczególnie grupy chustowe (chusty do wiązania dziecka na sobie). Bo okazuje się, że to nie może być pierwsza lepsza chusta za 100-200 zł, tylko takie porządne zaczynają się od 500 zł. Jedna też nie jest wystarczająco, więc te laski zbierają chusty, my sami mamy chyba 3 czy 4 obecnie. Żona je kupuje "dla inwestycji" i faktycznie na takim handlu chustami jesteśmy już chyba z 1000 zł do przodu :kekeke: Właśnie sprzedaje swoją ostatnią chustę (robioną gdzieśtam w ogóle na zamówienie) za 1500 zł :o Ale jeszcze nie to jest najlepsze, tylko sposób w jaki sprzedaje. Kilkadziesiąt lasek wpłaca mi na PayPala po 3-5-10-15-20 euro i w ten sposób kupują losy, żeby brać udział w losowaniu tej chusty. Chustę dostanie tylko jedna, a my zarobimy 1500 zł, a z tego co pamiętam chustę kupowaliśmy za jakieś 800 zł :D Żona mówiła, że jakaś laska jej się zwierzała, że przewaliła już na tych losach 1000 euro, a żadnej chusty nie wygrała :D Hazardowe mamuśki, kolejny film Papryka Vege!

 

A ja zawsze myślałem, że nasza społeczność forumkowa to jest pewien ewenement :kekeke: 

  • Lubię! 3
  • Zmieszany 1
  • Haha 7
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

Każdy mówi, że Celtic prosto.

Mam czterech (sześciu) obrońców środkowych. Najlepsi są Koreańczyk i Włoch. AAAAAAAle niewiele umiejętnościami odstaje dwóch Szkotów, z czego jeden jest królem drużyny :-k 

I teraz jest ta słynna zagwozdka - iść na wynik z najlepszym składem czy iść na SZKOCJĘ. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Kim jest ten koleś w tematach piłkarskich? :D Wbił się znikąd na forum i wali posty we wszystkich tematach piłki angielskiej i na dodatek są nawet merytoryczne :D 

I na dodatek rozsądnie ominął temat Evertonu, żeby nie drażnić @lada. Urodzony strateg

tenor.gif?itemid=9805208

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...