Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Pulek napisał:

chłopacy, jaki to był rok?

 

ja zacznę i powiem, że jebany był zajebisty i przełomowy we wszystkim, oprócz zdrowia, bo pół roku w sumie spędziłem na kontuzjach. czyli najważniejsze nawaliło, ale cała reszta? baaardzo wysoki poziom. 

 

Na pewno przełomowy, trochę fajny, trochę chujowy, ciężko wypośrodkować ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dziś po raz pierwszy dowiedziałem się, że w średniowieczu istniała grupa ludzi, których nazywano Cagots, w południowej Francji i północnej Hiszpanii, którzy byli traktowani jako inni/obcy/gorsi, choć tak naprawdę nie różnili się niczym od reszty społeczeństwa (wyglądem, językiem, wyznaniem) - oprócz tego, że urodzili się w takiej właśnie rodzinie :o I rozdział ten miejscami trwał nawet do początku XX wieku.

 

Normalnie jakby głupia dziecięca zabawa w trędowatych poszła za daleko :-k 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

Dziś po raz pierwszy dowiedziałem się, że w średniowieczu istniała grupa ludzi, których nazywano Cagots, w południowej Francji i północnej Hiszpanii, którzy byli traktowani jako inni/obcy/gorsi, choć tak naprawdę nie różnili się niczym od reszty społeczeństwa (wyglądem, językiem, wyznaniem) - oprócz tego, że urodzili się w takiej właśnie rodzinie :o I rozdział ten miejscami trwał nawet do początku XX wieku.

 

Normalnie jakby głupia dziecięca zabawa w trędowatych poszła za daleko :-k 

 

U mnie się grało w syfa. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ajerkoniak napisał:

Na pewno przełomowy, trochę fajny, trochę chujowy, ciężko wypośrodkować ;)

czemu chujowy? 

17 minut temu, krzysfiol napisał:

U mnie rok jak rok, czyli w sumie fajnie :D

elegancko!

15 minut temu, jmk napisał:

Nie powiem ;).

czemu?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, krzysfiol napisał:

 U mnie rok jak rok, czyli w sumie fajnie :D

Hmmm, mógłbym się pod tym podpisać. Niby chujowo, ze każdy rok do siebie podobny, ale z drugiej strony nie mam na co narzekać i czuję się szczęśliwy. Z różnych względów, o których nie będę pisał publicznie, najlepszy w ostatnich latach był 2014, a najgorszy 2015. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Pulek napisał:

chłopacy, jaki to był rok?

 

ja zacznę i powiem, że jebany był zajebisty i przełomowy we wszystkim, oprócz zdrowia, bo pół roku w sumie spędziłem na kontuzjach. czyli najważniejsze nawaliło, ale cała reszta? baaardzo wysoki poziom. 

wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy. A czego sobie życzę w 19? No tego samego co w 18.

  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Hidalgoo napisał:
56 minut temu, Pulek napisał:

chłopacy, jaki to był rok?

 

ja zacznę i powiem, że jebany był zajebisty i przełomowy we wszystkim, oprócz zdrowia, bo pół roku w sumie spędziłem na kontuzjach. czyli najważniejsze nawaliło, ale cała reszta? baaardzo wysoki poziom. 

wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy. A czego sobie życzę w 19? No tego samego co w 18.

klasyg

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pulek napisał:

chłopacy, jaki to był rok?

 

ja zacznę i powiem, że jebany był zajebisty i przełomowy we wszystkim, oprócz zdrowia, bo pół roku w sumie spędziłem na kontuzjach. czyli najważniejsze nawaliło, ale cała reszta? baaardzo wysoki poziom. 

Sportowo - slaby, ale z przeblyskami i perspektywami.

Imprezowo - megamocny.

Wyjazdowo - obfity.

Zawodowo - zaskakujaco przelomowy i rozwojowy.

Zwiazkowo - w miare stabilny.

Towarzysko - tu lekki niedosyt, wiele wartosciowych znajomosci troche zaniedbalem.

Zdrowotnie - 9/10, jesli problemy, to glownie po morzu alkoholu, ktore w tym roku przyjalem.

Rodzinnie - pozytywny.

 

Generalnie mam refleksje taka, ze zycie daje mi samo z siebie duzo rzeczy, ktorych specjalnie nie potrzebuje, ale milo jest je dostawac. ;)

 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Dla mnie rok stabilizacji. Po raz pierwszy od dawna nie było jakichś przełomowych wydarzeń na minus :)

 

Na plus - ZLOT! i żona poszła do pracy po długiej przerwie. A tak to spoko, w pracy się układa, w domu wszystko cacy. Rośniemy!

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Rok stabilno chujowy więc jak co roku prawie ;)

Z plusów: fajne 25 urodziny spoko urlop fajne koncerty i wydarzenia zaliczone i kupiłem sobie xbox :keke:

Z minusów: śmierć babci( 3 dni po powrocie z urlopu... ) i dowiedzenie się o raku przyjaciółki...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...