Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem tę z Lidla, żeby sprawdzić w ogóle czy to jakoś specjalnie działa i czy będę tego używał. 70 zeta uważam za spoko cenę jak na produkt do przetestowania i podjęcia decyzji czy mi to w ogóle jest do szczęścia potrzebne i po tygodniu używania jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, T-m said:

Ja kupiłem tę z Lidla, żeby sprawdzić w ogóle czy to jakoś specjalnie działa i czy będę tego używał. 70 zeta uważam za spoko cenę jak na produkt do przetestowania i podjęcia decyzji czy mi to w ogóle jest do szczęścia potrzebne i po tygodniu używania jestem bardzo zadowolony :)

 

To o szczoteczce :>?

 

Mi dentystka kazała kupić Phillipsa, bo inaczej mi zęby powypadają, a potem umrę.

 

A wszystko dlatego, że nienawidze nici używac :-k To by była bardzo głupia śmierć..

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Reaper napisał:

Po krótce ktoś opowie jakie zalety? Na pewno wasza odpowiedź będzie ciekawsza niż cokolwiek co znajdę w google.

 

Szczoteczka soniczna powinna w definicji usuwać płytkę nazębną (chyba kamień też), która powoduje np. odsłanianie dziąseł, nadwrażliwe szyjki,  paradontozę itp. Możesz to też zrobić u dentysty, chyba nawet na NFZ z raz do roku.

 

W praktyce wiele szczoteczek, które reklamują się jako soniczne są zwyczajnymi elektrycznymi o niskiej częstotliwości, przez co nie spełniają tej roli. Dlatego pewnie Kolkowi dentystka poleciła Philipsa.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Po krótce ktoś opowie jakie zalety? Na pewno wasza odpowiedź będzie ciekawsza niż cokolwiek co znajdę w google.

 

Chyba, że jest jakaś bikini recenzentka szczoteczek sonicznych, to może jednak się skuszę.

Mieliśmy ostatnio w Logo test takich szczoteczek, podrzucę jak znajdę

Odnośnik do komentarza
Just now, ajerkoniak said:

Btw w tym momencie to nie opłaca się jednak kupić Playa Pro? Piątka i tak wyjdzie za 324324 lat, a jednak ponoć różnica jest w wynikach :-k

 

W cenie też ;)

 

Jak masz TV 4k HDR to imo no brainer, jak nie masz, to trzeba się zastanowić na ile ważne jest to 30-60 stałych fps.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, kolek23 napisał:

Ja chciałbym upolować w tym roku szczoteczkę soniczną, może nowego Kindle, jakiś ekspress do kawy i moooże telefon dla mamy na święta :D 

 

42 minuty temu, T-m napisał:

Ja kupiłem tę z Lidla, żeby sprawdzić w ogóle czy to jakoś specjalnie działa i czy będę tego używał. 70 zeta uważam za spoko cenę jak na produkt do przetestowania i podjęcia decyzji czy mi to w ogóle jest do szczęścia potrzebne i po tygodniu używania jestem bardzo zadowolony :)

 

I jest faktycznie soniczna? Kiedy kupowałeś. Też myślałem nad tym, bo na 11.11 na ali były mega promki na te lepsze, ale to minimum 150 zł.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Btw w tym momencie to nie opłaca się jednak kupić Playa Pro? Piątka i tak wyjdzie za 324324 lat, a jednak ponoć różnica jest w wynikach :-k

No ale ja chcę wydać <1000 zł, ale PRO czystego chyba nie da się wyrwać taniej niż 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

I jest faktycznie soniczna? Kiedy kupowałeś. Też myślałem nad tym, bo na 11.11 na ali były mega promki na te lepsze, ale to minimum 150 zł.

 

W okolicach weekendu jakoś. Faktycznie jest. Nie jest i nie będzie to Phillips czy Seysso, ale jak chcesz przetestować czy w ogóle jest Ci to potrzebne, :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, me_who napisał:

Nie wiesz czy będziesz używał szczoteczki do zębów? ;)

 

Jak to rzecze stefan1984...

 

Cytat

Nie sądzę :)

W zebach jest mnóstwo bakterii i zarazków, stoimy obok, lizemy się z wczesniej jedzacymi czy calujacymi się po głowach/jajach ludźmi, zjadamy jaja owadów czy roztocza, mycie zebow oczywiście nie zaszkodzi, ale wiele nie zmieni :)

 

  • Lubię! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...