Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jmk napisał:

Mając kogoś na miejscu, kto może wysłać (lub sam zabierze jak będzie), zarabiając funtach, płacąc w zł -  uważasz, że może mu się to nie opylać?

Nie o to chodzi. Na tzw. Zachodzie, a szczególnie w USA (gdzie wysyłki do UK są izi imo) ceny w Czorny Piątek są faktycznie okazyjne i mocarnie obniżone, szczególnie na elektronikę właśnie. W Polsce pojęcie "black friday" ma w większości przypadków tylko omamić potencjalnego kupca, bo ceny są zazwyczaj może i promocyjne, ale daleko im do bycia niesamowicie okazyjnymi.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

@me_who wersja na Xbox1x (ta nazwa jest tragiczna :lol: ) jest wspomagana: https://www.forbes.com/sites/kevinmurnane/2018/04/14/red-dead-redemption-raises-the-bar-for-xbox-one-x-enhanced-xbox-360-games/#20d57ffa4555

 

I muszę powiedzieć, że wygląda ślicznie. Oczywiście nie ma tych wszystkich światłocieni z dwójki, ale nie czuje się, że grasz w grę z poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

Mając kogoś na miejscu, kto może wysłać (lub sam zabierze jak będzie), zarabiając funtach, płacąc w zł -  uważasz, że może mu się to nie opylać?

 

No oczywiście, że tak bo nadal ta elektronika potrafi być tam grubo tańsza. My mamy chuj a nie promocje. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Feanor napisał:

@me_who wersja na Xbox1x (ta nazwa jest tragiczna :lol: ) jest wspomagana: https://www.forbes.com/sites/kevinmurnane/2018/04/14/red-dead-redemption-raises-the-bar-for-xbox-one-x-enhanced-xbox-360-games/#20d57ffa4555

 

I muszę powiedzieć, że wygląda ślicznie. Oczywiście nie ma tych wszystkich światłocieni z dwójki, ale nie czuje się, że grasz w grę z poprzedniej generacji.

Nie kupię przecież Xbox1x dla jednej starej gry. Microsoft imo położył już laskę na tę generację, ale zdaje się wyciągnął wnioski i na następną szykuje mocne uderzenie. Skupują różne firmy i firemki, żeby robiły im exy, a sprzętowo mają imo przewagę nad Sony.

Możliwe, że kiedyś może obok WSPANIAŁEGO PS5 będę też miał gdzieś tam z tyłu daleko na półce mocno schowanego prawie z kartonu nie wyjętego xboxa. Ale na pewno nie w tej generacji.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

Póki co zdecydowanie zerkam na hamerykę - najlepsze black friday deale + dolar nisko stoi.

 

Tylko pamiętaj, ze wysyłka dopierdala (jak nie masz tam nikogo). Ja ostatnio znalazłem kask POCa za 40 dolców, a koszty przesyłki i opłat wyniosły 120...

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, T-m napisał:

 

Tylko pamiętaj, ze wysyłka dopierdala (jak nie masz tam nikogo). Ja ostatnio znalazłem kask POCa za 40 dolców, a koszty przesyłki i opłat wyniosły 120...

Przesyłka chuj, ale zacząłem się zastanawiać czy o cło nie powinienem się martwić przy takim zakupie :-k 

 

1 minutę temu, me_who napisał:

W UK dla Ciebie najlepsza oferta to PS4+FIFA19+drugi pad za 279 elżbietek. Sensownie wycenione, bo FIFA to jest pewnie z 50 funtów, a tyle samo kosztuje drugi pad.

No to zdecydowanie za dużo jednak. Do 1000 zł z ciężkim sercem pewnie wezmę, ale wszystko do 800 zł płacę bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

No to zdecydowanie za dużo jednak. Do 1000 zł z ciężkim sercem pewnie wezmę, ale wszystko do 800 zł płacę bez zastanowienia.

Rozumim, ale imo ciężko będzie Ci kupić bundle w takiej cenie jak chcesz imo. A domyślam się, że głównie w fifencję będziesz łupał. A jak będzie drugi pad to i z żoną w Overcooked pogracie i takie tam ;)

Odnośnik do komentarza

A 130zł za walizkę kabinową Puccini/Wittchen warto? 

 

Jak myślicie nad prezentem dla kobiet to też spoko promka w Pandorze - płacisz 399 zł i dostajesz bransoletkę wartą 319 zł gratis. 

 

 

BTW, było czekać chwilę :/

 

https://lowcygier.pl/nie-tylko-gramy/tylko-dla-lowcow-darmowa-karta-revolut-doladowana-kwota-7-zlotych/

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, me_who napisał:

Rozumim, ale imo ciężko będzie Ci kupić bundle w takiej cenie jak chcesz imo. A domyślam się, że głównie w fifencję będziesz łupał. A jak będzie drugi pad to i z żoną w Overcooked pogracie i takie tam ;)

Ale jednak był za 199 dolców :D Tylko faktycznie cła nie brałem tu pod uwagę. No ale poczekamy do piątku i zobaczymy co się wydarzy. Raczej 1000 zł nie chcę przekroczyć, a drugi pad obowiązkowo trzeba będzie dokupić. FIFĘ też póki co mam na kompie, choć pewnie w przyszłości kupię też na PS4, bo jednak wygoda ;) Ale może wytrzymam do 2020.

 

Plan na granie jest taki: Last of Us, Spiderman, RDR2, Wiesiek 3. I to wygląda jak na moje możliwości jak 2 lata grania :roll: 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...