Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Brudinho napisał:

 

No właśnie to jest dziwne, bo konto posiadałem od 2011. W 2014 mam jakiś jeden przelew i koniec korzystania. W 2015 w lipcu zaczęli pobierać opłaty. W 2016 więc karta straciła ważność (bo na ogół są 5 letnie) ale pobierali opłaty do 2018, bo jak Pani mi powiedziała "Po 3 latach przestajemy naliczać opłaty i odsetki" :keke: 

To ładuj reklamację z informacją, że nie zostałeś skutecznie powiadomiony o zmianie cennika i jej nie akceptujesz. To oni muszą udowodnić, że mogłeś się z tymi zmianami zapoznać, a że zwykle firmy tną koszty i takie nieistotne drobiazgi jak zmiany cennika przesyłają zwykłym listem, a nie poleconym, to stoisz na wygranej pozycji. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Man_iac napisał:

To ładuj reklamację z informacją, że nie zostałeś skutecznie powiadomiony o zmianie cennika i jej nie akceptujesz. To oni muszą udowodnić, że mogłeś się z tymi zmianami zapoznać, a że zwykle firmy tną koszty i takie nieistotne drobiazgi jak zmiany cennika przesyłają zwykłym listem, a nie poleconym, to stoisz na wygranej pozycji. 

 

Zapytałem kiedy i jak to się kurwa stało, że najebali mi 175 zł salda :keke: Odpisali, że zostałem poinformowany poprzez kanał internetowy z dnia xx.xx.xxxx ale nie mam żadnej informacji z tego dnia, chyba że to było to co klikałem logując się dzisiaj na konto po 4 latach :keke: Więc nie wiem jak to traktować to raczej jakiś spec od prawa itp. 

Odnośnik do komentarza

Tak samo jak meczy to koza, mówi się meczów. 

 

Mój ulubiony przykład jak zapamiętać, która forma jest poprawna jest z "cudzysłowie" czy "cudzysłowiu" - mówi się "w dupie", a nie "w dupiu" :) Ale to z kozą też się przydawało, już na stale mam wryte w pamięć to meczów.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Brudinho napisał:

Biednemu zawsze wiatr w oczy :keke:

Miałem darmowe konto w banku getinonline, zupełnie bezpłatne, ale przestałem z niego korzystać bo lepsze okazało się konto w innym banku. To zostało zapomniane, aż ostatnio znalazłem teczkę i stwierdziłem, cholera może to zamknę :-k Nie pamiętałem danych, więc poszedłem do banku i okazało się, że zmienili sobie tabele opłat i prowizji i moja karta przestała być darmowa :keke: Po 4 latach, gdy już od dwóch z konta nie korzystałem :keke: Nabiło sobie 174 zł z odsetkami, ba wydali mi podobno nową kartę i za nią też nabijali :keke: Banki to rak :roll: 

 

 

Nie, to gettin :keke:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wojt3k napisał:

Jutro mamy drugi dzień szkolenia i wracamy za raz po nim do BB. Nocleg mamy na złotej, jest nas w sumie 4 osoby, w tym jedna koleżanka.

 

jedna na trzech? to będą pełne ręce roboty... 

 

Mercure? szkoda waflu, że nie dałeś wcześniej znać, tonę dzisiaj w robocie do późna a zaraz musze podjechać pod Warszawe i wrócic

Odnośnik do komentarza
 
jedna na trzech? to będą pełne ręce roboty... 
 
Mercure? szkoda waflu, że nie dałeś wcześniej znać, tonę dzisiaj w robocie do późna a zaraz musze podjechać pod Warszawe i wrócic

Nie, jakiś apartament z booking.com.
Misiu kolorowy, gdybym wcześniej wiedział to pewnie że dałbym znać, na szkolenie jedziemy trochę na zasadzie - kierownik organizuje, zostały miejsca wolne, więc szkolcie się
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...