Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Gabe napisał:

Mam ochotę odpisać jasonowi w Pomóżmy..., że co prawda mam syna w podobnym wieku, ale zdecydowałem, że będzie miał szczęśliwe dzieciństwo ;)

Jak kiedyś przeczytałem w turystycznym jaki wycisk jason dał dzieciakom w Tatrach to do dziś mam koszmary i wyrzuty sumienia, że nie zadzwoniłem na niebieską linię.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Ja w 1 gimnazjum wygrałem Kangura w szkole, 13 w województwie i 200 któreś w Polsce, ale byłem w szoku, bo wyszedłem wcześniej, bo się na obiad spieszyłem, a zapomniałem mamie powiedzieć, że jest ten kangur i wrócę później, komórki nie miałem ;) Bylem w takim szoku, że jak na matmie baba wręczała nagrodę to nie słuchałem (ostatnia ławka) i zdziwiło, że podchodzi do mnie. A nagroda? Słownik języka polskiego. Pewnie przez to poszedłem na politologię ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojt3k napisał:


Nie, jakiś apartament z booking.com.
Misiu kolorowy, gdybym wcześniej wiedział to pewnie że dałbym znać, na szkolenie jedziemy trochę na zasadzie - kierownik organizuje, zostały miejsca wolne, więc szkolcie sięemoji6.png

no raczej dzisiaj rano Cie nie wysłał, co nie ? :P 

Odnośnik do komentarza
no raczej dzisiaj rano Cie nie wysłał, co nie ?  

No nie w poniedziałek się dowiedziałem Ale pomijając kwestię późnego zorientowania się, że jadę dziwi mnie fakt, że ktoś kto już mnie spotkał na żywo w ogóle bierze pod uwagę pomysł ponownego spotkania

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...