Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jmk napisał:

Będzie tunel do Świnoujścia :o

 

No, idą wybory to i Matołusz tunel przyjechał reklamować. Po wyborach wykonawca się wycofa (jak ci Włosi co wygrali pierwszy przetarg) i tyle będzie z tunelu.

Ale on lubi na cudzych sukcesach się żywić, ostatnio lansował się na S3, gdzie za jego rządów wybudowano nic.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, jmk napisał:

Jak umowa podpisana to jeszcze mogą się wycofać?

 

Wycofać się zawsze mogą :) Ale fakt, że Włosi się rozmyślili przed podpisaniem umowy, więc nowy wykonawca ma trudniejszą drogę ucieczki. Jak pokazuje "budowa" promu dla PŻB od podpisania umowy do wykonania jest daleko.

Odnośnik do komentarza

No Pan Mateusz to jeszcze lubi zaklinać rzeczywistość i ostatnio powiedział, że za PO to w ogóle dróg nie było, dopiero oni to zaczęli to całe szaleństwo :P Jak Kazimierz Wielki co to zastał Polskę drewnianą czy coś :-k PiS zastał Polskę zrujnowaną a zostawił ?

Odnośnik do komentarza

I oni wcale nie potrzebowali do tego kasy płynącej z Unii, ba, oni wcale Unii odbieraj nam suwerenność nie potrzebuję. No, ale skoro te pieniądze już były, to trzeba je wykorzystać. Nie to, co poprzednicy, miliardy teraz do Brukseli trzeba zwracać. Jak w tym kawale (heheszki Mateusza):

- Donald, co robisz?

- A nic nie robię, w robocie jestem.

 

He he he, heheszki, lol2.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, me_who napisał:

Patrzę, że Krzysztof Piątek jest wychowankiem Lechii Dzierżoniów. Czy jest to możliwe, że nasz Fatboy przyłożył rękę do "wyprodukowania" takiego talenciora? :-k Przecież on tam od pewnego momentu był bardzo mocno zaangażowany w sprawy organizacyjne klubu.

A teraz rozkoszuje się najlepszą nagrodą za wypromowanie wychowanka i wprowadzenie go w wielomilionowy biznes - satysfakcją z dobrze wykonanej roboty.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

A teraz rozkoszuje się najlepszą nagrodą za wypromowanie wychowanka i wprowadzenie go w wielomilionowy biznes - satysfakcją z dobrze wykonanej roboty.

Aż widzę oczyma wyobraźni Fata cieszącego się satysfakcją na swoim dzierżoniowskim tronie, jak wówczas w Soczewce. On, grill, krzesełko i bezdenny zapas napojów do celebrowania dobrze wykonanej roboty. Oraz ciała osób, które miały okazję z nim świętować.

  • Lubię! 2
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, me_who napisał:

Aż widzę oczyma wyobraźni Fata cieszącego się satysfakcją na swoim dzierżoniowskim tronie, jak wówczas w Soczewce. On, grill, krzesełko i bezdenny zapas napojów do celebrowania dobrze wykonanej roboty. Oraz ciała osób, które miały okazję z nim świętować.

Właśnie, trzeba go na zlot wyciągnąć :) 

Odnośnik do komentarza

Ej, dałem emotkę z Iconem na ostatni post Jaha, ale że nie mogje dodać dziś żadnych punktów reputacji już, to widzę szaro-białego skaczącego człowieka. to znaczy, że zostanie to  dodane gdy tylko będę miał nowy zapas reakcji na posty?

 

 

BTW - pozdrowienia z pięciomiesięcznego urlopu rodzicielskiego, trochę mnie to przeraża, co właśnie odjebałem =) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

Będzie tunel do Świnoujścia :o

 

fajnie, fajnie, kiełbasa wyborcza jak ta lala :keke: 

Godzinę temu, me_who napisał:

Patrzę, że Krzysztof Piątek jest wychowankiem Lechii Dzierżoniów. Czy jest to możliwe, że nasz Fatboy przyłożył rękę do "wyprodukowania" takiego talenciora? :-k Przecież on tam od pewnego momentu był bardzo mocno zaangażowany w sprawy organizacyjne klubu.

 

Fat napewo odpowiednio Krzysia nawadniał krzesełkowymi sposobami :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Moja druga praca nie wypaliła chyba, nie ma chętnych na kurs :( Ale zgłosiłem się do innej i od razu odpisali, żeby dać numer na umówienie szczegółów. Kasa może być fajna, tam chciałem 70zł/45 minut, tu chyba wyjdę z podobną propozycją. Tylko, żeby sił nie zabrakło.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...