Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jmk napisał:

Tak, fundamenty to plan minimum. Jakby nie było zimy to może uda się jeszcze ściany położyć, ale to już ekipa zdecyduje, środki są. A wiesz co jest jeszcze problemem? Niektóre hurtownie nie mają... materiałów! Takie boom mamy...

Wiem :] Zamiast jednego musieliśmy zmienić materiał. Nic wielkiego, ale jednak. 

Jak tak od wakacji więcej jeżdżę, czy na jedną czy na drugą działke, to widać poza Warszawą bardzo dużo budowania. Pomija już fakt, że ludzie po prostu tego miasta uciekają stąd. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, jmk napisał:

U mnie widzę google maps dodało wybudowanego sąsiada, chociaż domu ani ulicy nie widać, więc w końcu mogę się odnieść kilometrami ;)  Do pracy mam 12-14 km od 16 do 35 minut o 8 rano dojazd. Żona jedzie w drugą stronę ma 16-21km, czas 18-35 minut.

U nas zależy czym ;) 

Bryką ~45/50 minut. Puciągiem 35-45 minut. Plus 15 (ja) i 10 minut do roboty. No chyba, że się przeniosę do Izby i będę miał dworzec pod nosem. 

Odnośnik do komentarza

Jaka paskudna pogoda zrobiła się w Barcelonie. Tzn. jest ładnie, ale różnice temperatur są mordercze. Wychodzę o 7 rano z domu, to pizga i może jest z 14-15 stopni (odczuwalna na pewno niższa plus wysoka wilgotność). Po chwili wchodzę do metra, gdzie oczywiście sauna. Po dojechaniu na miejsce, spacer do roboty, pizgawa. Potem przerwa na obiad - lato, słońce, 26 stopni. Wieczorem/w nocy, znowu pizga.

 

I tak właśnie złapało mnie przeziębienie, które według dotychczasowych objawów przeobraża się w zapalenie oskrzeli. Jutro lekarz - ciekawe czy standardowy zestaw Ibuprofen + zapierdalaj do pracy, czy jednak zlituje się i wrzuci L4 chociaż do końca tygodnia :-k 

Odnośnik do komentarza

Chociaż ciężko tu wybrać jednoznacznie. Jest przecież też Cairo:

 

Doskonałe distance of the modern hearts, świetnie bawiąca się muzyką świata Zandata Mondata, absolutnia genialna EP-ka Baltimore (bez słabego momentu)

 

A jeszcze mamy najlepszy remiks w historii polskiej muzyki rozrywkowej, czyli Dancing Shoes Brodki (przy okazji z jednym z najlepszych teledysków w naszym smutnym jak pizda polskim electrodanceowym poletku). 

 

Dobra, trochę za bardzo odjechałem, ale przez nową płytę Kamp! wrócił mi ze zdwojoną siłą ;) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...