Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie muzyka podczas czytania to a must, bo czytam najczęściej w pociągu, i służy mi bardziej jako biały szum, niż słuchanie dla słuchania :)  Bez odcięcia od otoczenia było by mi trudno się skupić na książce :-k 

 

Inna sprawa, że coś do podświadomości dociera, bo w erze przedspotify'owej koknretne albumy kojarzyły mi się z konkretnymi książkami, bo słuchałem ich na repeacie :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hidalgoo napisał:

dobry dzień. stanie 10 godzin na granicy  ukraińskiej to nie był polski klub. Tymczasem jutro pierwszy dzień w nowej pracy, a za dwa tygodnie pierwszy wyjazd służbowy. Gorzej, że do Kaliszforni :keke: o ile się uda ogarnąć wizę tak szybko...

Zazdro! Ja jak dobrze pójdzie, to w listopadzie będę miał wyjazdy służbowe do Polski :kekeke: Chociaż obecnie zostawianie rodziny wiąże się dla mnie ze zbyt dużymi wyrzutami sumienia, więc specjalnie nie chciałbym mieć pracy z dużą liczbą wyjazdów służbowych :-k 

 

Godzinę temu, me_who napisał:

No w sumie do Livingston zawsze będę miał sentyment, bo to pierwszy stadion na którym byłem na meczu SPL. Kto wie, może jedyny :-k Do tej pory czuję zapach tej ich „murawy” położonej na starych oponach.

O właśnie, może na tym Rangers pojadą, bo musi się na tej nawierzchni chujowo grać :-k

Chociaż zabawne jest to, że jakby Livingston wygrało, to też by miało tyle samo punktów co Hibs, więc nie ma się co z nich śmiać :-k 

No i na Hibsy serdecznie zapraszam jeszcze kiedyś ;) Żona teraz na tydzień wyjeżdża i w sobotę się wybiorę, olej Chorwację i przylatuj :P 

 

48 minut temu, kuab napisał:

No dla mnie to dziwne, przeszkadzałaby mi muzyka gdybym czytał, za dużo bodźców i trudno się skoncentrować ;)

A w pracy czy autobusie? Ja bez słuchawek nie jestem w stanie nic konkretnego zrobić, nawet jak pracuję w domu sam, to szum z ulicy mnie rozprasza, muszę zakładać słuchawki, żeby móc się porządnie skoncentrować. 

Odnośnik do komentarza

 Schizzm poleca Kamp! a ja polece drugą płytę Panopitocn. O ile na " The Scars Of Man On The Once Nameless Wilderness (CD1)" zrobili sredniodobry black metal z influencjami folkowymi, tak na drugim albumie poszli całkiem w amerykański folk (choć w sumie bardziej neofolk). I wyszło im to fenomenalnie. Lepsze niż dowolny album Aggaloch

Odnośnik do komentarza

Cześć, jako że w Maryni mamy ekspertów od wszystkiego mam pytanie - czy ktoś ogarnia temat reklam (szczególnie wideo) na FB? Ale bo przynajmniej może polecić jakąś sensowną grupę o tej tematyce? Na już muszę się ogarnąć w tej tematyce, a dotychczasowe doświadczenia mam żadne.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wojt3k napisał:

Cześć, jako że w Maryni mamy ekspertów od wszystkiego mam pytanie - czy ktoś ogarnia temat reklam (szczególnie wideo) na FB? Ale bo przynajmniej może polecić jakąś sensowną grupę o tej tematyce? Na już muszę się ogarnąć w tej tematyce, a dotychczasowe doświadczenia mam żadne.

Wal śmiało kolego, co nieco wiem 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...