Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Reaper napisał:

Ja niby mam jakąś Visa Debit, ale IMHO nie mogę na niej debetów robić :-k Nigdy nie miałem karty, na której mogłem wejść na minus (na szczęście).

 

No żebyś wiedział, to jest wielkie szczęście :keke: Ja do marca mam jeszcze debet na koncie i do tego czasu mam zamiar się go pozbyć. Zdradliwa bestia a dodatkowo mocno wpływająca na zdolność :/ 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Reaper napisał:

Ja niby mam jakąś Visa Debit, ale IMHO nie mogę na niej debetów robić :-k Nigdy nie miałem karty, na której mogłem wejść na minus (na szczęście).

 

Tzn. Ty debetu nie zrobisz, np. wyciągając kasę z bankomatu, czy płacąc w kasie, ale debet zrobi, np. bank potrącając sobie jakieś opłaty za prowadzenie rachunku albo komornik, etc.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szramek napisał:
4 godziny temu, lad napisał:
Przecież baranina na cienkim w sosie czosnkowym to orgazm dla podniebienia.
 
A jak ktoś chciałby jeszcze większy rozpierdol to polecam Kebab Mustafa w Berlinie. Tam do barana dają grillowane warzywa.

W Gdańsku jest taki podobny, inspirowany tym berlińskim Mustafa gemuse kebap. Podobno mają jakąś zgodę na podobną recepturę. I taki kebab mogę zjeść, w środku grillowana cukinia, papryka, ziemniak (!), dodatkowo taki twarożek z miętą i do tego Sriracha, no pyszka.

 

Kult Kebab, szanuję.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...