Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, skończyłem pisać magisterkę, 80 stron, 10 rysunków i jedna wizualka. Pisać zacząłem koło 14 kwietnia, nie poświęcając przy tym całych dni na to. Pisałem głównie wieczorami, między 22 a 1 w nocy. Spędziłem na tym jakieś 45h. Oddać, obronić i zapomnieć. Studia fajne, ale perspektywy pracy bardzo małe. Jedyne co cenię to nabyte umiejętności w CADzie, GISie (którego nienawidzę, wiec po ryju jak Keith raczej nie dostanę :keke: ) i Sketchupie. :P 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie zgadzam się, bo studia nie przygotowują do zawodu, a służą poszerzaniu horyzontów, co też ma swoje zalety. Mimo to ja cenię sobie bardzo etap studiów w Opolu, zajęcia z samymi ludźmi pracującymi w zawodzie, nie naukowcami, przedstawili nam dosyć kompletnie zawód od projektowania po pisanie dokumentów planistycznych. Poszedłem do Wrocławia z dwójką znajomych z Opola, trochę bałem się czy podołam (miałem w głowie, że może studia w Opolu nie były jakieś trudne i teraz poznam co to poziom). Okazało się, że studia te były znacznie mniej wymagające niż te opolskie. Ze znajomymi z Opo byliśmy stale w trójce najlepszych z średnią (mi za przebieg studiów wyjdzie 4,7), z czego ja z ręką na sercu powiem, że przez ostatnie 2 lata więcej grałem w gry i piłem alko niż uczyłem się czegokolwiek. We Wrocławiu program zajęć mocno "meh", bardzo "filozoficzne" i ogólne podejście do tematu i kompletne pominięcie najistotniejszych kwestii. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Studia przydają się tylko do wyrobienia odpowiednich znajomości, nawet mój dziekan tak mówił (no nie że tylko, ale że to ich ważna rola). Z jednej strony uważam, że bardziej bym się rozwinął idąc na zaoczne i pracując od razu, ale z drugiej strony młody byłem, co sobie poszalałem to jeszcze moje, a tak w wieku 19-20 lat od razu do roboty... skoro miałem opcję być darmozjadem u rodziców, to właściwie dobrze, że z niej skorzystałem. Jeszcze się w życiu napracuję.

 

Dowiedziałem się dzisiaj, że Skyscanner ma w benefitach wycieczkę do Chin, do której dorzucają hajs <3 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, schizzm napisał:

No i super :). Jaka ekipa?

Korzystasz z all seeing eye? Proste w obsłudze, a rysowanie mapy na bieżąco prawie oddaje oryginalny urok gry ;)

 

Pamiętaj, że jak chcesz w pełni korzystac z oburęcznego ataku rangera, to nie może mieć na sobie ciężkiej zbroi (sam to wyczytałem dosc późno w manualu :P)

 

A co do grafiki, poczekaj na dwójkę :), trójka za to najbrzydsza, okropna paleta kolorów.

W razie problemów, pytaj :)

Ja chyba muszę sobie zablokować @schizzm i @Feanorbo strasznie mnie kusi odkopanie tego tytułu :D

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Reaper napisał:

Studia przydają się tylko do wyrobienia odpowiednich znajomości, nawet mój dziekan tak mówił (no nie że tylko, ale że to ich ważna rola). Z jednej strony uważam, że bardziej bym się rozwinął idąc na zaoczne i pracując od razu, ale z drugiej strony młody byłem, co sobie poszalałem to jeszcze moje, a tak w wieku 19-20 lat od razu do roboty... skoro miałem opcję być darmozjadem u rodziców, to właściwie dobrze, że z niej skorzystałem. Jeszcze się w życiu napracuję.

 

Dowiedziałem się dzisiaj, że Skyscanner ma w benefitach wycieczkę do Chin, do której dorzucają hajs <3 

A dla znajomych z forum jakie będą benefity?

Odnośnik do komentarza

 

Przegapiłem premierę, ale Chromeo znów wymiata :muza: 

 

The funk is strong with this one!

A przy drugiej zwrotce sytuacja żywcem z That '70s show, z odcinka który wczoraj oglądałem - jak Hyde został przymknięty za narkotyki, i Red ich co chwilę sprawdzał :keke: 

Odnośnik do komentarza

Szu:

 

Cześć!

Szukam do naszego zespołu działającego w obszarach IOT i FinTech osób, które pomogą nam w wdrożeniach i sprzedaży. CV z odpowiednim dopiskiem proszę wysyłać na p.krzywania@ebkf.eu

Kto: ebkf.eu
Gdzie: Szczecin

Oferta:
- 4k-6k netto B2B lub odpowiednik na UOP + prowizja
- realny wpływ na produkt
- ubezpieczenia, multisport itp.
- mega fajny zespół

Obowiązki:
- sprzedaż produktów
- pomoc przy wdrażaniu produktów
- bieżąca obsługa klientów

Wymagania:
- doświadczenie w wdrożeniach IT
- doświadczenie w sprzedaży IT
- podstawowe umiejętności techniczne
- język angielski B2
- język niemiecki lub rosyjski dodatkowym atutem

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...