Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, schizzm napisał:

Strony klubów? Strona ligi/reprezentacji albo najlepiej jeszcze strony stadionów, jeśli takie mają :-k

 

No wlasnie nic nie znalazlem, a chetnie bym sie tu na jakis mecz przeszedl. Nawet na jakas nizsza lige.

Odnośnik do komentarza

Mnie osobiście Fortnite bardzo się spodobał, kiedyś nawet nieśmiało zachęcałem w Maryni, ale nie - wszyscy tylko PUBG i PUBG Gdy skończy się masakra w pracy mam zamiar znów trochę pograć, tyle że ja jestem lama totalna we wszelkie strzelanki.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Pulek napisał:

 

No wlasnie nic nie znalazlem, a chetnie bym sie tu na jakis mecz przeszedl. Nawet na jakas nizsza lige.

Ściągnij se jakaś groundhopperska apke. Tam na pewno będzie info, jeżeli coś będzie grane w okolicy.

Odnośnik do komentarza

Kuuuurde, niby mam to mieszkanie na 90% klepnięte, ale stresuje mnie to 10% niepewności :/ Klucze mam dostać niby w środę, ale umowa ma być podpisana we wtorek i tak czekam, żeby jakoś się określili w końcu :roll: A w poniedziałek jak na złość bank holiday i nie pracują.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Może jakby wybiegli kibice na murawę z sektora neutralnego i robili zadymę to byłby obustronny walkower? :-k

 

Meteor miał w tym roku dwie szanse, żeby dokonać sprawiedliwości dziejowej. Mecz Realu w Monachium i mecz u siebie. Cytując Ricky'ego z TPB "Two birds stoned at once".

Odnośnik do komentarza

Celtic w całej krasie

G79ENtz.jpg

 

Polecam pana Rivaldo Coetzee. Niesamowity koleś. Jakiś ukryty talent obronny. Jestem ciekaw jaką ma akceptację na niższe kluby, ale jeśli spora, to może być żyłą złota. Nawet z tabelki widać, że najbardziej zyskał na wartości. Jak go brałem to miał ponad 20A, więc pozwolenie izi. Szacun dla rodziców, bo trafili z imieniem.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, me_who napisał:

Polecam pana Rivaldo Coetzee. Niesamowity koleś. Jakiś ukryty talent obronny. Jestem ciekaw jaką ma akceptację na niższe kluby, ale jeśli spora, to może być żyłą złota. Nawet z tabelki widać, że najbardziej zyskał na wartości. Jak go brałem to miał ponad 20A, więc pozwolenie izi. Szacun dla rodziców, bo trafili z imieniem.

 

No tak nie do końca trafili, bo obrońca ;)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...