Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mauro napisał:

Jak wygląda sprawa zakładania nowych tematów? Trzeba mieć jakieś błogosławieństwo MT?  

Widzę że cały czas pokutuje post-iconowska mentalność, że lepiej zapytać zanim się coś zrobi, żeby nie dostać bana :kekeke:

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Właśnie to budowanie jest wyróżnikiem tej gry i sprawia, że jest on tak popularna i grywalna. Jakby nie było budowania to ta gra byłaby po prostu w chuj mierna. :P Ludzie wtedy sapaliby się o system strzelania, a tak to z budowaniem nabiera to trochę formy karykatury battle royal, co jest spoko. 

PS. Też kurwiłem na początku na budowanie, ale przebindowałem sobie na q, f, x i od razu łatwiej i naturalniej. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nawet myślałem, żeby spróbować tego Fortnite’a, ale jak zobaczyłem, w jakim tempie ludzie budują na YT i że w zasadzie jest to rdzeń rozgrywki, to sobie odpuściłem, żeby się nie denerwować swoją nieudolnością. 

 

Choć nie uważam tego za wadę gry, wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...