Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

hah, tu mnie @Reaper zaskoczyłeś, bo chciałem sam się pobrandzlować do swoich, bez upubliczniania, szczególnie że najlepszą akcję z mołotowem na aparty i sprejem przez smołka mi ucięło, ALE CZUJĄC SIĘ WYWOŁANY DO TABLICY

 

PS chciałbym również zwrócić uwagę, że wczoraj był dzień kiedy wylosowało mi odrobinę prędszą reakcję na zmiany w rzeczywistości

 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

czolem!

 

wczoraj trzy proby na Yodzie :D za pierwszym razem nie puscila, ale za drugim bylo juz prawie idealnie i zrobilem w ciagu :) trzecia proba bardziej po to zeby utrwalic pamiec miesniowa i uklad przechwytow, ale wyglada na to, ze w niedziele Yoda ulegnie :)

Odnośnik do komentarza
I po rozmowie. Teoretycznie jestem mocny, ale praktycznie nieprzydatny :keke: 

Mam nadzieję, że na koniec poleciałeś klasykiem: „Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężki do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorszy, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepszy.” A na serio to współczuję i trzymam kciuki.
  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...