Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Misiek napisał:

No ale zobacz, jakoś wtedy te gwiazdy potrafiły wybrać naszą ligę od tych cieplejszych Włoch. W zasadzie Antiga przetarł szlaki, bo był chyba pierwszą taką topową gwiazdą naszej ligi. A z czym się wiąże brak kasy? Nie ze słabszą grą? Przecież kasa się nagle nie skończyła po MŚ, które wygraliśmy. Część zawodników pokończyła kariery, część postanowiła skończyć reprezetnacyjną przygodę i medialność imo spadła, a za tym kasa. Nie było wtedy jeszcze następców na takim poziomie, by wypełnić lukę.

Antiga (i Falasca) byli tak naprawde jedynymi gwiazdami swiatowego formatu w Pluslidze. Teraz za kogos na tym poziomie mozna uznac Toniuttiego w Zaksie. Reszta przychodzila po bardzo ciezkich kontuzjach (Kurek, Conte, Winiarski) bo nikt ich nie chcial leczyc we Wloszech/Rosji, i Skra na tym korzystala. Za czasow Antigi Skra miala duzo wyzszy budzet niz teraz ktokolwiek ma. Reszta udanych transferow to byli wyrozniajacy sie gracze z Francji/Niemiec, mlodzi z potencjalem albo gwiazdy na emeryturze, ktore zazwyczaj okazywaly sie niewypalami.

 

No i spadek poziomu ligi rowniez wzial sie z zamkniecia ligi, tzn. braku spadku przez kilka lat, i przez sporo prezesow budowalo zespoly "byle jakies byly", wiec ostalo sie w lidze sporo nijakich i bylejakich zespolow.

 

Co do posta nizej to tlumaczylem - chodzilo mi o male miasta w perspektywie Polski. Zreszta porownaj sobie Bielsko-Biala, Radom a Trydent albo Modene :P Tylko najwieksze polskie miasta sa w stanie konkurowac z tymi wloskimi pod wzgledem atrakcyjnosci, zeby zrownowazyc niekorzystna polska pogode. W siatkowce zdaje sie ze Reyesow jest wiecej niz w pilce.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Makk napisał:

Ja też nie. Nie ruszyłem nawet. Pan Lodowego Ogrodu na tapecie teraz.

PW już idzie. 

Z perspektywy czasu jeszcze bardziej do mnie dociera, jak bardzo ta seria była nierówna i jak okropnie słaby był tom IV (i tom II zresztą też). Jeden z większych zawodów książkowych, biorąc pod uwagę, ile pochwał zdążyłem usłyszeć przed lekturą.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, schizzm napisał:

Z perspektywy czasu jeszcze bardziej do mnie dociera, jak bardzo ta seria była nierówna i jak okropnie słaby był tom IV (i tom II zresztą też). Jeden z większych zawodów książkowych, biorąc pod uwagę, ile pochwał zdążyłem usłyszeć przed lekturą.

Ciii, czyta 3 tom, ale się na razie mogę zgodzić. Jest nierówno.

Odnośnik do komentarza

Na jednej z wroclawskich fejsowych grup ktoś napisał spoiler z Avengersów, taki w chuj duży. Ofc nie wiem czy jest prawdziwy, czy tylko b8. Jednakże wygląda na to, że prawdziwy, bo by się zgadzał z pogłoskami i teoriami o następnej części. Także, nie obejrzałem żadnego z filmów, a wiem co się prawdopodobnie wydarzy. :_confused:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...