Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w końcu wróciłem do regularnego czytania. Ostatnio skończony nowy Dan Brown (rozczarowanie niestety) teraz na rozkładzie Zbrodnie prawie doskonałe Michalewicz, w kolejce czeka Zadra Piskorskiego (wszyscy zachwalają) a później Gottland do którego przymierzałem się od dawna.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, schizzm napisał:

@Pulekmieszkanie po znajomości ;)

@kuabwal na priv ze wszystkim, co masz :)

 

buu, no spoko, ale możesz dać znać ewentualnie na PW gdzie mieszkasz, czy miejsce jest spoko, czy jest daleko od centrum itp. ewentualnie gdzie jest bardziej pod górę, a gdzie mniej ;)

 

@kuab, no to weź się i wyślij do nas zbiorczą wiadomość na pw ;) kilku

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Jprdl, Koleje Wielkopolskie wymyśliły jakiś konkurs na nazwę połączenia kolejowego Poznań-Kalisz i już radiomaryjowcy spamują, żeby nazwać ten pociąg ŚWIĘTY JÓZEF :roll: 

Ja połączyłbym pierwszą i ostatnią sylabę i zgłosiłbym: "POLISZ"

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

A jeszcze wracając@Gabe to jak zobaczyłem że będą robić serial to też postanowiłem przeczytać najpierw Czarną Kompanię. Ściągnąłem z neta ebooka (na próbę oczywiście) i przeczytałem tylko kilka stron. Styl był tragiczny i zastanawiałem się czy to ktoś po prostu nie wrzucił jakiegoś OCRa bez żadnego sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gabe napisał:

A to Święty Józef był z Poznania albo Kalisza? Czy może chodzi o przewijający się w jego życiorysie motyw drogi?

Wiadomo, że Matka Boska Częstochowska, a Józef z Kalisza, to so podstawy :roll:

 

A tak na serio to jak się okazuje, że kaliskie sanktuarium św. Józefa jest o wiele bardziej znane niż przypuszczałem.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ingenting napisał:

Ale mnie wciągnęły Ogrody Księżyca, faktycznie są tak dobre jak wszędzie piszą. Już dawno nie miałem tak, że siedziałem cały dzień i czekałem kiedy będę mógł wrócić do książki.
Gorzej, że jak w weekend myłem samochód, to zrobił mi się Odprysk Księżyca tuż nad przednią szybą. :-(

Od dawna słyszę sporo pochwał Eriksona i muszę chyba ogarnąć go.

 

Edyta pyta czy to jest dobra kolejność, czy szukać innej, bardziej zweryfikowanej? https://www.goodreads.com/series/173946-ultimate-reading-order-suggested-by-members-of-the-malazan-empire-forum

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, szramek napisał:

Ja w końcu wróciłem do regularnego czytania. Ostatnio skończony nowy Dan Brown (rozczarowanie niestety) teraz na rozkładzie Zbrodnie prawie doskonałe Michalewicz, w kolejce czeka Zadra Piskorskiego (wszyscy zachwalają) a później Gottland do którego przymierzałem się od dawna.

tez mnie Origin rozczarowal; w zasadzie co chwila podczas lektury nachodzila mnie refleksja "kuuurde, to juz bylo..."

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...