Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A propo chińczyka, to wczoraj otworzył się nowy u mnie na osiedlu, a tydzień wcześniej otworzyło się sushi :-k Muszę koniecznie w tym pierwszym przetestować zupę pho, bo jak będzie dobra, to przestaję jeść cokolwiek innego zamawianego ;) 

Odnośnik do komentarza
dlaczego kierowcy alfy romeo nigdy nie pozdrawiają się na drodze?  

 

bo większość kierowców dwóch samochodów tej samej marki samochodowej nie ma w zwyczaju machać do nieznajomego tylko z tego powodu

 

 

Niedaleko mnie mieszkał ktoś kto jeździł identycznym autem, w tym samym charakterystycznym i nieczęsto spotykanym kolorze =) zawsze machałem, a z dwa razy to dla jaj parkowalem obok, jak stało pod sklepem i tylko było wolne miejsce.

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Karta Revoluta przyszła, muszę przelać tam jakiś próbny hajs i zobaczymy jak sobie poradzi w Iranie.

Wszystko do wyprawy przygotowane, gorzej tylko, że nie zamknąłem kilku projektów i nie za ciekawie wyszedłem finansowo, więc po powrocie będzie trzeba spiąć dupsko.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Brudinho napisał:

Karta Revolta przyszła, muszę przelać tam jakiś próbny hajs i zobaczymy jak sobie poradzi w Iranie.

Wszystko do wyprawy przygotowane, gorzej tylko, że nie zamknąłem kilku projektów i nie za ciekawie wyszedłem finansowo, więc po powrocie będzie trzeba spiąć dupsko.

Revoluta ;) 

 

Uważaj tylko na wypłaty w bakomatach, każda wypłata w Tajlandii kosztowała mnie 20 zł. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Reaper napisał:

Revoluta ;) 

 

Uważaj tylko na wypłaty w bakomatach, każda wypłata w Tajlandii kosztowała mnie 20 zł. 

 

O kurde to muszę poczytać :-k Gorzej, że zabrałem tylko dlatego, żeby wypłacać w bankomatach, bo trochę słabo mieć przy sobie kase na cały miesiąc...

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...