Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że w zeszłym sezonie posypali mi się napastnicy w tym sezonie planuję zakup 2 dodatkowych do kompletu. Pierwszy już przyszedł:

Jon Bautista - za 3,4 mln €

Kolejnego wybieram wśród:

Diego Falcinelli - dogadaliśmy się za 9 mln €, tylko teraz zawodnik musi zaakceptować i ja ewentualnie klepnąć transfer

Richairo Zivkovic - targujemy się, może za 14 mln € puszczą (chcieli 15)

Luan - targujemy się, może za 15 mln € puszczą

 

Co forumowi skauci sądzą o tej 3? Trochę paździerz, mam 35 mln € na transfery, ale niekoniecznie chciałbym wszystko wydać na napastnika, który niekoniecznie musi grać pierwsze skrzypce, Bautista na przykład jest zadowolony z roli na zapleczu klubu, szukam wysuniętego napastnika, cofniętego lub defensywnego. Falcinelli ograny w lidze włoskiej, trochę tych bramek nastrzelał w 6 w minionym sezonie Sassuolo. Młody Zivkovic z kolei sporo strzelał w Jupiter League. Z kolei skauci najlepiej w kontekście ataku oceniają Luana (2 napastnik). Najsłabiej Zivkovic bo dopiero 5. Falcinelli 3, a Bautista 4.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Misiek napisał:

Jako, że w zeszłym sezonie posypali mi się napastnicy w tym sezonie planuję zakup 2 dodatkowych do kompletu. Pierwszy już przyszedł:

Jon Bautista - za 3,4 mln €

Kolejnego wybieram wśród:

Diego Falcinelli - dogadaliśmy się za 9 mln €, tylko teraz zawodnik musi zaakceptować i ja ewentualnie klepnąć transfer

Richairo Zivkovic - targujemy się, może za 14 mln € puszczą (chcieli 15)

Luan - targujemy się, może za 15 mln € puszczą

 

Co forumowi skauci sądzą o tej 3? Trochę paździerz, mam 35 mln € na transfery, ale niekoniecznie chciałbym wszystko wydać na napastnika, który niekoniecznie musi grać pierwsze skrzypce, Bautista na przykład jest zadowolony z roli na zapleczu klubu, szukam wysuniętego napastnika, cofniętego lub defensywnego. Falcinelli ograny w lidze włoskiej, trochę tych bramek nastrzelał w 6 w minionym sezonie Sassuolo. Młody Zivkovic z kolei sporo strzelał w Jupiter League. Z kolei skauci najlepiej w kontekście ataku oceniają Luana (2 napastnik). Najsłabiej Zivkovic bo dopiero 5. Falcinelli 3, a Bautista 4.

 

Falcinelli lub Zivkovic.

 

U mnie drugi sezon takie transfery:

 

Jqvfbey.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Warto wydawać 20 mln € plus kontrakt na poziomie 412 tys. miesięcznie za tego gościa, podczas gdy mam w zespole takich dwóch:

jeden

dwa - tym jest zainteresowana Celta, więc może w okolicach 20 mln € by poszedł, ale zarabia grosze bo 49 tys. miesięcznie.

 

Nie mam przekonania, czy mi zrobi różnicę wartą tej ceny ten Bruma jako odwrócony skrzydłowy :-k

 

Za Luana ofertę złożył Arsenal, chyba go odpuszczę i zobaczę jak sobie w Anglii poradzi.

Odnośnik do komentarza

Dramat, nie potrafię grać z przewagą jednego zawodnika. Najpierw 0:0, teraz z 0:1 przed czerwoną kartką skończyło się 0:3 (między drugą a trzecią bramką wyleciał mój zawodnik). Co zrobić, żeby nie bić głową w mur, kiedy przeciwnik stosuje obronę Częstochowy?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Marvin napisał:

Dramat, nie potrafię grać z przewagą jednego zawodnika. Najpierw 0:0, teraz z 0:1 przed czerwoną kartką skończyło się 0:3 (między drugą a trzecią bramką wyleciał mój zawodnik). Co zrobić, żeby nie bić głową w mur, kiedy przeciwnik stosuje obronę Częstochowy?

Wycofać się i zmniejszyć tempo - jak bronią się głęboko na wysokości pola karnego to musisz swoim zawodnikom zrobić więcej miejsca, a nie pchać się w tlum.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...